Ražošana

Valpro pārjauno komercķīlu

Dienas Bizness, 20.03.2018

Foto: Valpro

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Metāla kannu un ugunsdzēsības aparātu korpusu ražotājs SIA «Valpro» pārjaunojis komercķīlu, samazinot nodrošinātā prasījuma maksimālo summu līdz 2,4 miljoniem eiro, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Uzņēmums par labu AS «Swedbank» ieķīlājis uzņēmumu kā lietu kopību, krājumus, nemateriālos ieguldījumus, ķermeniskos pamatlīdzekļus un prasījuma tiesības. Komercķīla nodrošina divus aizdevuma līgumus un kredītlīnijas līgumu.

Līdz ar jaunās komercķīlas reģistrāciju pirmdien, 19.martā, dzēsta iepriekšējā komercķīla, kuras nodrošinātā prasījuma maksimālā summa bija 5,684 miljoni eiro.

SIA «Valpro» dibināts 1992.gadā un ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs ar specializāciju metāla kannu, ugunsdzēsības aparātu un to korpusu ražošanā, kā arī gāzes balonu inspicēšanā un atbilstības pārvērtēšanā.

SIA «Valpro» aizvadītāja finanšu gadā no 2016.gada 1.oktobra līdz 2017.gada 30.septembrim strādājis ar 13,980 miljonu eiro apgrozījumu, savukārt uzņēmuma peļņa pēc nodokļiem bija 998 tūkstoši eiro.