Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir reģistrējusi jaunu alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieku “EMPO Ventures AIFP”, kas izveidots ar mērķi Latvijas un Baltijas uzņēmumiem piedāvāt ne vien finansējumu, bet arī kompetences un risinājumus, lai pārvērstu tos ilgtspējīgos biznesa veiksmes stāstos.

“EMPO Ventures AIFP” novērtē Baltijas tirgus potenciālu un redz nepieciešamību palīdzēt uzņēmumiem rast mūsdienu mainīgajam laikmetam atbilstošu investīciju pieejamības modeli. Uzņēmuma darbībai ir divi virzieni — investīciju piesaiste uzņēmumiem, kam jau ir produkts vai pakalpojums, un kas meklē finansējumu tālākai izaugsmei; uzņēmumiem, kam nepieciešamas pārmaiņas un transformācija, lai bizness veiksmīgi attīstītos.

“EMPO Ventures AIFP” fokusēsies uz ilgtspējīgiem uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem vēlīnā attīstības posmā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta uzņēmumiem, kas darbojas veselības aprūpes jomā.

“Šobrīd ir jāmeklē jauni un labāki risinājumi investīciju piesaistei, kas ļautu uzņēmumiem turpināt savu darbību jaunā līmenī. Ir skaidrs, ka Baltijas uzņēmumi spēj radīt veiksmīgas biznesa idejas un projektus, neskatoties uz to, ka vietējais tirgus ir salīdzinoši neliels un līdz ar to ierobežots. Mēs koncentrēsimies uz zināšanu un finanšu līdzekļu pieejamību uzņēmumiem, piedāvājot riska kapitāla piesaisti, lai pēc iespējas vairāk labu vietējo projektu tiktu pamanīti un sasniegtu biznesa mērķus,” saka “EMPO Ventures AIFP” līdzdibinātājs un valdes loceklis Lauris Macijevskis.

SIA "EMPO Ventures AIFP" dibinātāji un valdes locekļi ir Lauris Macijevskis, Kristīne Sarkane un Dmitrijs Kalniņš-Bergs.

Komentāri

Pievienot komentāru