Alternatīvās finanses

Veiktas izmaiņas Twino vadībā

Žanete Hāka, 18.07.2019

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par finanšu tehnoloģiju uzņēmuma Twino vadītāju iecelta līdzšinējā grupas Finanšu un biznesa operāciju direktore Anastasija Oļeinika, amatā nomainot ilggadējo uzņēmumu grupas vadītāju un dibinātāju Armandu Broku.

Šāds lēmums pieņemts ar mērķi stiprināt uzņēmuma finanšu, operacionālo un risku pārvaldības vadību, kamēr TWINO Grupas dibinātājs Armands Broks turpinās strādāt pie jaunu biznesu izveides un attīstības, kā arī jaunu talantu piesaistes un vietējās ekosistēmas atbalstīšanas.

Anastasijai Oļeiņikai ir ilgstoša pieredze industrijā un finanšu vadības jomā, tostarp strādājot pie vairākiem vērienīgiem uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas darījumiem SEB Enskilda un vēlāk Superia Corporate Finance komandu ietvaros, t.sk. LETA pārdošana UP Invest, Baltikums AAS pārdošana Vienna Insurance Group, Latgran pārdošana Graanul Invest, kapitāla piesaiste Storent, kā arī Latvijas Hipotēku un Zemes Bankas reorganizācija un aktīvu pārdošana. Twino Grupā Anastasija Oļeiņika strādā jau gandrīz trīs gadus, atbildot par Grupas finanšu pārvaldību, kā arī pēdējā gadā vadot Grupas biznesa operācijas. Īslaicīgi pildījusi arī Twino Krievijas uzņēmuma vadītājas funkcijas, kas ir viens no lielākajiem Twino kreditēšanas tirgiem. Armands Broks vadījis Twino Grupu kopš tās pirmsākumiem 2008.gadā.

Viņa vadībā Twino kļuva par starptautisku finanšu tehnoloģiju uzņēmumu, ar pārstāvniecībām vairākās valstīs, tostarp Krievijā, Polijā, Latvijā, Kazahstānā un citur. Armands Broka vadībā 2015.gadā tika izveidoti savstarpējo aizdevumu platforma Twino , kas šobrīd kļuvusi par vienu no lielākajiem spēlētājiem kontinentālajā Eiropā.

«Turpmākajos gados plānojam turpināt investēt grupas nākotnē, tostarp jaunu produktu un pakalpojumu izveidē, datu zinātnes (data science) kompetenču paplašināsanā, IT sistēmu modernizācijā, portfeļa un procesu efektivitātē, kā arī kompetenču centra stiprināšanā ar mērķi izveidot spēcīgāko finanšu tehnoloģiju ekspertu komandu reģionā,» tuvākos plānus iezīmē jaunā uzņēmuma vadītāja.

Tāpat grupas vadība šobrīd, tā dibinātāja vadībā, strādā pie vairākiem jauniem stratēģiskiem biznesa attīstības virzieniem. «Šobrīd aktīvi strādājam pie vairākiem jauniem biznesa attīstības virzieniem, tostarp izvērtējam iespējas jaunu tirgu apgūšanā, kā arī jaunu finanšu tehnoloģiju pakalpojumu ieviešanā», atklāj grupas dibinātājs A.Broks.

Komentāri

Pievienot komentāru