Vēl trīs dienas jaunieši var pieteikt savas biznesa idejas 

Vēl trīs dienas, līdz 15.novembrim, ikviens jaunietis vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuram ir biznesa ideja un uzņēmība to īstenot, aicināts iesūtīt savu biznesa idejas aprakstu konkursam Lec biznesā un iegūt vērtīgas balvas, informē Hipotēku banka.

Jānis Šķupelis, 12.11.2010

Jānorāda, ka jau vairāk nekā gadu Hipotēku banka realizē valsts atbalsta programmu biznesa uzsācējiem, kas piedāvā finansējumu biznesa idejas īstenošanai, grantus biznesa sākšanai un aizdevuma dzēšanai. Konkurss Lec biznesā paredzēts jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Lai piedalītos konkursā, jaunietim vai jauniešu grupai jāsagatavo biznesa idejas apraksts, kura apjoms ir līdz trīs A4 formāta lapas un jāiesniedz tās bankai.

Tiek paredzēts, ka konkursa 30 uzvarētājiem tiks piesaistīts pieredzējis uzņēmējs, kas palīdzēs uzsākt reālu uzņēmējdarbību. Piecu labāko biznesa plānu autori saņems naudas balvas 1000 latu apmērā, bet nākamie pieci – naudas balvas 500 latu apmērā.

Konkursa Lec biznesā noteikumiem un norisei var sekot portālā www.draugiem.lv/hipo. Minētās programmas kopējais apjoms ir 23 miljoni latu, kas laika posmā līdz 2013.gadam tiks ieguldīti Latvijas uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai.