Vērtēs vietēji ražoto minerālmateriālu piemērotību Rail Baltica būvniecības vajadzībām 

Dzelzceļa līnijas Rail Baltica projekta īstenotāja AS RB Rail izsludinājusi divus atvērtos konkursus iepirkumiem «Vietējo minerālmateriālu kvalitātes novērtējums izmantošanai Rail Baltica dzelzceļa projektā» un «Tehniskā izpēte un skiču projekta izstrāde Rail Baltica infrastruktūras uzturēšanas objektiem».

Lelde Petrāne, 19.09.2018

Foto: Evija Trifanova/LETA

Izpētes «Vietējo minerālmateriālu kvalitātes novērtējums izmantošanai Rail Baltica dzelzceļa projektā» mērķis ir identificēt un novērtēt vietēji pieejamos materiālus un piedāvāt tehniski un finansiāli efektīvus risinājumus, lai palielinātu vietējo augsnes un agregātu izmantošanu Rail Baltica dzelzceļa līnijas būvniecībā.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2018. gada 23.oktobris.

Iepirkuma «Tehniskā izpēte un skiču projekta izstrāde Rail Baltica infrastruktūras uzturēšanas objektiem» galvenais mērķis ir izveidot pamatu tālākām darbībām un procedūrām, kas saistītas ar infrastruktūras uzturēšanu, piedāvājot standartizētus risinājumus infrastruktūras uzturēšanas objektiem visās Baltijas valstīs.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2018. gada 31. oktobris.

Vairāk informācijas par iepirkumiem iespējams atrast šajā saitē: http://www.railbaltica.org/tenders/

Pieteikumi ir jāiesniedz elektroniski, izmantojot elektronisko iepirkumu sistēmu.

AS RB Rail ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai īstenotu Rail Baltica projektu – pirmo šādā mēroga infrastruktūras projektu Baltijā.

AS RB Rail ir centrālais Rail Baltica projekta koordinators. Tā galvenie uzdevumi ir dzelzceļa projekta izstrāde, būvniecība un mārketinga aktivitāšu realizācija. Projekts paredz izbūvēt ātrvilciena dzelzceļa līnijas infrastruktūru no Tallinas līdz Lietuvas/Polijas robežai.

Jaunākais izdevums