VIA SMS group attīsta jaunu digitālo maksājumu produktu Vialet 

Šā gada pirmajā pusgadā periodā uzņēmuma VIA SMS group AS ir neto apgrozījums sasniedzis 10,5 miljonus eiro, salīdzinot ar to pašu periodu 2017. gadā, ir par 9,7% vairāk, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Db.lv, 06.9.2018

Foto: pixabay

Lielāko neto apgrozījuma pieaugumu 2018. gada sešos mēnešos nodrošināja Spānija un Zviedrija. EBITDA 2018. gada sešos mēnešos sasniedza 2,251 miljonu eiro, nodrošinot neto peļņu 1,251 miljona eiro apmērā.

Pārskata periodā būtisku izaugsmi piedzīvojis VIA SMS group AS meitas uzņēmums Zviedrijā, neto apgrozījumam pieaugot par 28% gada griezumā. Izaugsmi veicinājusi piedāvāto produktu klāsta optimizācija un pielāgošana klientu vajadzībām. Meitas uzņēmums Polijā, savukārt, piedzīvojis nelielu kritumu neto apgrozījumā. VIA SMS group AS meitas uzņēmums Rumānijā, kas darbību uzsāka š.g. februārī, turpina attīstīt darbību un nostiprināt pozīcijas šajā tirgū, ņemot vērā līdzšinējo veiksmīgo VIA SMS group AS pieredzi citos Eiropas tirgos. Meitas uzņēmums, kas darbojas Latvijā, uzrādījis labus rezultātus, ko veicinājusi jauna produkta ieviešana, kā arī pieaugošais pieprasījums pēc maksājumu kartes ar kredītlīniju SAVA.card.

Periodā, kas aptver 2018. gada pirmos sešus mēnešus, VIA SMS group AS galvenais mērķis bija tirgus pozīciju stiprināšana esošajos mērķa tirgos – Latvijā, Zviedrijā, Polijā, Čehijā, Spānijā un Rumānijā. Tāpat noritēja intensīvs darbs pie savstarpējo aizdevumu platformas VIAINVEST atpazīstamības veicināšanas un jaunu investoru piesaistes.

VIA SMS group uzsākusi intensīvu darbu pie digitālo maksājumu produktu VIALET attīstīšanas, kas 2017. gada oktobrī ieguva elektroniskās naudas iestādes licenci. Produkta oficiāla atklāšana lietotājiem tiek plānota 2018. gada otrajā pusgadā.

VIA SMS group AS ir alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus Eiropā. Uzņēmums darbojas, izmantojot zīmolus VIA SMS, SAVA.card, VIAKREDIT, VIA CONTO, VIALET un piedāvā aizdevumus ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem.

No šīs sadaļas

Attīstības finanšu institūcija ALTUM sāk piedāvāt jaunu aizdevumu programmu «Mazie aizdevumi...

Šā gada pirmajā pusgadā caur Latvijas savstarpējo aizdevumu platformām finansēti aizdevumi 478...

Mogo Finance un grupas uzņēmumi izsnieguši aizdevumus 59 miljonu eiro apmērā, kas ir par...

«Vai tiešām cilvēkiem liekas, ka, ja cilvēks aizņemas 200 eiro patēriņa kredītu, viņš dēļ...

Creamfinance Latvia viedoklis par grozījumiem Patērētāju tiesību aizsardzības likumā saistībā...

14. augusta Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde...

Atbalstot grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, ar kuriem plānots noteikt jaunu...

Šodienas Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas lēmumu...

Patērētāju kreditēšanas līguma, kas noslēgts uz laiku līdz 30 dienām un paredz...

Aptuveni 175 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju var būt liegta iespēja aizņemties nelielas naudas...