Videi draudzīgo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā pieejami 7,7 miljoni eiro 

Projekta «Atbalsts «zaļo» tehnoloģiju ieviešanai ražošanā» ietvaros Latvijas uzņēmējiem videi draudzīgo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā būs pieejams atbalsts 7,7 miljonu eiro apmērā, informē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvji.

Gunta Kursiša, 15.01.2014

Šī projekta ietvaros finansējums tiks piešķirts jaunu iekārtu iegādei, publicitātes pasākumiem, pētniecības pasākumiem un zināšanu pārneses darbību finansēšanai ar projekta partneri.

Kopējais pieejamais finansējums šai aktivitātei ir 7 769 107 eiro, no kuriem 6 992 196 eiro ir Norvēģijas finanšu instrumenta līdzekļi, bet 776 911 eiro ir valsts budžeta līdzekļi.

Vienam atbalsta saņēmējam atklāta konkursa ietvaros maksimāli pieejamais finansējums ir 700 tūkst. eiro, atbalsta intensitāte ir 45 %.

Prpgrammas mērķis ir atbalstīt inovatīvu vides tehnoloģiju, pakalpojumu un produktu ieviešanu produktiem, tehnoloģijām vai procesiem saistīto uzlabojumu veikšanai, kas dod ieguldījumu enerģijas efektīvai izmantošanai, izmešu samazināšanai un mazākam resursu patēriņam.

Finansējumam varēs pieteikties no 21. janvāra līdz 20. martam. Savukārt, lai informētu interesentus par aktivitātes nosacījumiem, projektu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, 20. janvārī LIAA rīkos bezmaksas semināru. Tā laikā iespējams būs saņemt arī bezmaksas individuālas konsultācijas.

Jaunākais izdevums