Jaunākais izdevums

Pasaules mākoņdatošanas un virtualizācijas tehnoloģiju līdere “VMware” 10.–12. maijā rīko virtuālu konferenci “EMPOWER Online Europe”.

Pasākums paredzēts “VMware” partneru – IT sabiedrību – darbiniekiem. Līdzīgas konferences notiks arī citos kontinentos.

Pasākums, kas ilgs trīs dienas, būs paredzēts pašlaik vienai no aktuālākajām tēmām – vispārējai biznesa, pakalpojumu un darba tirgus digitalizācijai. Īpaša uzmanība tiks veltīta mākoņtehnoloģijām un tīkliem, attālinātam darbam, viedierīču lietotnēm un datu drošībai.

Partneru darbinieki piedalīties vairāk nekā 150 praktiskas mācībās, klausīsies visaugstākā līmeņa ekspertu ziņojumus, varēs tieši uzdot jautājumus “VMware” produktu izstrādātājiem un attīstītājiem. Tēmas pielāgotas gan tehniskajiem, gan mārketinga, pārdošanas, IT stratēģiju radīšanas speciālistiem.

Pēc organizatoru teiktā, šis pasākums ir iespēja tieši mācīties no visaugstākā līmeņa IT profesionāļiem, tuvumā iepazīties ar pašiem jaunākajiem un progresīvākajiem “VMware” un partneru risinājumiem, paaugstināt savu kompetenci, iegūtās zināšanas izmantot biznesa attīstībai un radīt pievienoto vērtību saviem klientiem. Pasākums ir bezmaksas. Tajā var piedalīties neierobežots “VMware” partneru darbinieku skaits. Vairāk par pasākumu atrodams šeit.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jau otro gadu desmitu notiekošais forums “VMware” februāra sākumā atkal pulcēs IT un citus speciālistus, kas interesējas par jaunākajām tehnoloģijām, jau kā “VMware vForum Online 2021”. Šogad foruma tēma – “Izmantojiet šodienai un radiet rītdienai” (Adapt for today and build for tomorrow).

Šis kopīgi Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs notiekošais virtuālais pasākums aplūkos tēmas, kas atspoguļo šā brīža aktualitātes saistībā ar dažādu biznesa nozaru un publiskā sektora pakalpojumu pārcelšanu elektroniskajā vidē, programmu savietojamību, attālinātā darba tendencēm, mākoņtehnoloģijām, biznesa un ražošanas procesu automatizāciju, augošajām drošības prasībām u.c.

Šoreiz forums notiks neierastā formātā – notiks nevis vienu dienu, bet stundu garās sesijās trīs dienas – 4., 9. un 11. februārī. Pēc organizatoru teiktā, šāds formāts izvēlēts klausītāju ērtību labad – pārāk neatraujoties no ikdienas darbiem, iespējams noklausīties tieši viņiem aktuālos ziņojumus.

Komentāri

Pievienot komentāru