VW T-Roc cer uz panākumiem arī Latvijā

2018. gada 10. janvāris plkst. 16:06
Autors: Aldis Zelmenis
Sadaļa: Dzīvesstils
Dalies ar šo rakstu

2018. gada 9. janvārī ar testa braucieniem Rīgā un Jūrmalā, pulcējot žurnālistus un auto entuziastus no Baltijas, Volkswagen prezentēja jauno pilsētas krosoveru T-Roc.

Apvienojot izteiksmīgu dizainu, jaunākās inovācijas un konkurētspējīgu cenu, T-Roc ir nozīmīga Volkswagen debija kompakto krosoveru segmentā.

T-Roc ir pieejams ar ekonomiskiem turbokompresora dzinējiem: trīs benzīna (TSI) un diviem dīzeļdegvielas (TDI), ar jaudu no 115 līdz 190 ZS. Jāpiebilst, ka 115 ZS versija «draudzēsies» ar priekšpiedziņu un manuālo ātrumkārbu, savukārt, izvēloties 150 ZS motoru, būs iespēja izvēlēties priekšpiedziņu vai pilnpiedziņu, kā arī septiņu pārnesumu DSG ātrumkārbu. Benzīna 190 ZS dzinējs standartā ir aprīkots ar pilnpiedziņu (4MOTION) un septiņpakāpju DSG ātrumkārbu.

Jaunais T-Roc ir arī pirmais Volkswagen SUV, ko iespējams pasūtīt divu krāsu kombinācijā ar vizuāli kontrastējošu jumta daļu. Pēc vēlēšanās arī salona interjera apdares paneļus var izvēlēties kontrastējošās krāsās, kas sader ar sēdekļu apdari un izvelēto virsbūves krāsas akcentu.Volkswagen T-Roc iespējams pasūtīt gan plaši aprīkotā pamatkomplektācijā, gan arī papildināt ar divām ekskluzīvām apdares līnijām Style un Sport, kas nodrošina vēl plašākas T-Roc personalizēšanas iespējas. T-Roc iespējams arī papildināt ar iecienītajām R-Line interjera un eksterjera apdares līnijām, kas būs pieejamas šī gada laikā.

T-Roc ir kompakts no ārienes, bet ietilpīgs iekšpusē. T-Roc ir būvēts uz MQB platformas un tas ir 4,234 mm garš (par 252 mm īsāks nekā Tiguan), bet tā riteņu garenbāze ir 2,603 mm. T-Roc efektīvi izmanto pagarināto riteņu garenbāzi, lai radītu gana daudz vietas pieciem pasažieriem. Bagāžnieka ietilpība ir no 445 līdz pat 1,290 litriem (ar nolaistiem sēdekļiem).

Baltijas tirgum paredzētos T-Roc ražo rūpnīcā Setubalā, Portugālē. Kopš 2017. gada oktobra T-Roc bija pieejams iepriekšpārdošanā Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Tagad T-Roc ir pieejams pie dīleriem un tā sākuma cena Latvijā ir 18 497 eiro.

Dalies ar šo rakstu