Statoil maina juridisko nosaukumu

Auto
2012. gada 11. maijs 11:25

Degvielas tirgotājs SIA Latvija Statoil mainījis juridisko nosaukumu, un turpmāk tas būs SIA Statoil Fuel & Retail Latvija, informē uzņēmuma pārstāvji.

Nosaukums mainīts saistībā ar vienotu procesu, kas tiek īstenots visiem Statoil Fuel & Retail grupas uzņēmumiem. Tas pakāpeniski notiek visās valstīs, kurās ir pārstāvēts Statoil Fuel & Retail, tai skaitā arī Latvijā.

Uzņēmums informē, ka līdzšinējiem klientiem nosaukuma maiņa neparedz savstarpējās sadarbības dokumentu pārformēšanu – spēkā paliek visi līgumi un vienošanās, kas noslēgtas ar Latvija Statoil.

Tāpat degvielas tirgotājs norāda, ka pēc juridiskā nosaukuma maiņas visos slēdzamajos līgumos, vienošanās un citos dokumentos tiks izmantots jaunais nosaukums – Statoil Fuel & Retail Latvia, taču uzņēmums sākuma posmā akceptēs arī dokumentus, kuos būs norādīts iepriekšējais nosaukums.

Db.lv jau vēstīja, ka Kanādas veikalu ķēde Alimentation Couche-Tard izteikusi piedāvājumu iegādāties 100% Statoil Fuel & Retail akciju. Statoil direktoru padome lēmusi rekomendēt akciju turētājiem šī darījuma akceptēšanu.

Kanādas kompānija norāda, ka tā plāno saglabāt Statoil Fuel & Retail «spēcīgo zīmolu» un turpināt vietējo izpilddirektoru uzsākto darbības stratēģiju. «Zinot, ka Eiropa savu finanšu krīzi galu galā atrisinās, mums šis ir lielisks brīdis, lai ieietu trigū,» norādīja Kanādas kompānijas izpilddirektors.

Statoil Fuel & Retail pieder lielākā degvielas tirdzniecības ķēde Skandināvijā, kompānija strādā arī Krievijas, Polijas un Baltijas valstu tirgos. Pašlaik kompānijai pieder aptuveni 2,3 tūkstoši degvielas uzpildes staciju un tā Eiropā nodarbina 18,5 tūkstošus darbinieku.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra