Dienas Bizness

 • 29 piektdiena,
  jūlijs

  Edmunds, Edžus, Vidmants

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8422

  USD: 1.1090

Auto

Avots: freeimages.com

Itālijas tiesa nolemj, ka iereibis autovadītājs nav pārkāpis likumu, cenšoties piekukuļot policistu  4

Itālijas augstākā tiesa nolēmusi, ka alkohola reibumā esošs automašīnas vadītājs nav pārkāpis likumu, cenšoties piekukuļot policistu.

Kasācijas tiesa attaisnoja vīrieti apsūdzībās korupcijā, lemjot, ka 100 eiro, kurus viņš piedāvāja, lai netiktu sodīts par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā, ir pārāk maza summa, lai to varētu uzskatīt par korupciju.

Saistītie raksti

Tiesa arī paziņoja, ka, ņemot vērā vīrieša reibumu, viņš nebija «skaidrā prātā», kad piedāvāja policistam kukuli, ziņoja portāls Today.it.

Itālijas likums paredz, ka, lai kukuļdošanas mēģinājums tiktu klasificēts kā korupcija, «ir nepieciešams, lai piedāvājums tiktu izteikts ar pienācīgu nopietnību».

Ņemot vērā vīrieša reibumu un piedāvātās summas nelielo apmēru, tiesa nolēma, ka korupcija nav notikusi un «apsūdzības bez kavēšanās ir jāatceļ».

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Tesla 5 miljardus vērtā rūpnīca Nevadas tuksnesī

FOTO: Tesla 5 miljardus vērtā rūpnīca Nevadas tuksnesī    5

Uzņēmēja Īlona Maska (Elon Musk) grandiozais plāns uzbūvēt milzu rūpnīcu Nevadas tuksnesī īstenojas. Par to pārliecinājušies elektrisko automašīnu ražotāja Tesla ielūgtie mediju pārstāvji. 5 miljardus ASV dolāru vērtajai Tesla bateriju...

Reklāma