Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Dzīvesstils

FOTO: Prezidentam darinātajā Lielvārdes jostā ieausti 3000 labu domu  

Otrdien, 10.maijā, Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa rokās nodota īpaši prezidentam veltītā Lielvārdes josta, kas tapusi, pateicoties vairāk kā 3000 iedzīvotāju laba vēlējumiem vietnē www.turiesprezident.lv laikā, kad prezidents slimoja.

Ar katru pievienoto vēlējumu vietnē turiesprezident.lv tika nodrošināta viena rindiņa īpaši Valsts prezidentam veltītajā Lielvārdes jostā, kas prezidentam Raimondam Vējonim palīdzēs būt stipram miesā, garā un lēmumos. 

Pateicībā par Latvijas tautas vēlējumu-Lielvārdes jostu Valsts prezidents Raimonds Vējonis norādīja, ka augstu vērtē to, ka šajā jostā ir ieausti ne tikai spēcinoši simboli, bet arī laba vēlējumi no tautas. Valsts prezidents ir priecīgs, ka šo Lielvārdes jostas ideju īstenoja jaunieši un parādīja, ka cilvēki ir gatavi iesaistīties labas idejas īstenošanā.

«Liels prieks, ka grūtos brīžos cilvēki spēj radīt tik lielu atbalstu, kā mazi tā lieli, ģimenes, klases un pat latvieši pasaulē. Ar pagodinājumu apkopojām visus vēlējumus un vadījām īpašās jostas aušanas procesu, lai to atbalstītāju vārdā pasniegtu Valsts prezidentam,» saka projekta koordinatore Zane Šneidere.

Laikā, kad prezidents rehabilitējās pēc sirds operācijas iedzīvotājiem tika izveidota vienota iespēja vietnē turiesprezident.lv paust atbalstu, cieņu un veselības vēlējumus Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, lai dotu enerģiju turpmākajam darbam. Kopā tika sasniegti 3000 labu domu veltījumi, kas veido rakstu rindiņas 3 metru garumā. Pēc vietnes autoru iniciatīvas vēlējumu pārvēršana austā Lielvārdes jostā tika uzticēta audējai Dagnijai Kupčai.
 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Restorānu tīklā Tex-Mex Republic notikusi revolūcija

Restorānu tīklā Tex-Mex Republic notikusi revolūcija  7

Restorānu tīkls Tex-Mex Republic šopavasar ievieš jaunu ēdienkarti, kuras izstrāde prasījusi divus gadus Sākumā uzņēmums digitalizējis virtuvi, ieviešot vienotu sistēmu, kā uzskaitīt pārdoto un dažādas sagataves. «Gribējām izdarīt, lai...

Reklāma