Dienas Bizness

 • 24 otrdiena,
  maijs

  Ilvija, Marlēna, Ziedone

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.7744

  USD: 1.1215

Citas ziņas

No kā baidās John Christmas? (telefona sarunu ieraksti!)  9

Šajā rakstā Db.lv publisko sarunu ierakstus, kuros, kā informēja Džons Kristmass (John Christmas), norisinās saruna strap viņu un bijušo Parex Asset Management vadītāju Guntaru Vītolu.

Šajā rakstā Db.lv publisko sarunu ierakstus, kuros, kā informēja Dž. Kristmass, norisinās saruna starp viņu un bijušo Parex Asset Management vadītāju Guntaru Vītolu. Šo un citu sarunu dēļ Dž. Kristmass jūtas apdraudēts un ir pametis Latviju

"Telefonsaruna bija starp mani, Dž. Kristmass, bijušo Starptautisko attiecību grupas vadītāju Parex bankā, un Guntaru Vītolu, bijušo Parex Asset Management prezidentu, kurš tika izmantots kā starpnieks starp mani un Parex bankas līdzdibinātāju Viktoru Krasovicki," Db.lv norāda  Dž. Kristmass. Šie esot 2006.gada 3. un 7.marta ieraksti.

Ierakstā dzirdams, ka, kā norāda Dž. Kristmass, Guntars Vītols piedāvā viņam parakstīt vienošanos ar Parex banku

Tālāk sarunā Dž. Kristmass zvana un stāsta Guntaram Vītolam, ka viņš vienošanos neparakstīs, jo "tā pasaka, ka es piekrītu, ka esmu melojis par visu".

Persona, kas tiek dēvēta par Guntaru Vītolu, atbild: "Viņiem noteikti ir savas intereses. Es esmu par to pārliecināts. Viņi nav ļoti vienkārši cilvēki, kā jūs varat iedomāties, tādēļ es būtu ļoti aizdomīgs attiecībā uz viņu nodomiem vai vienalga ko šajā sakarā." Persona, kas tiek dēvēta par Guntaru Vītolu tomēr cenšas pierunāt Dž. Kristmass parakstīt vienošanos, lai arī atzīst, ka viņa atmiņas par šo institūciju nav visai labas.

Visu ierakstīto sarunu atšifrējumu angļu valodā varat lasīt raksta pielikumā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Par izmaiņām valdības sastāvā pašlaik netiekot domāts

Par izmaiņām valdības sastāvā pašlaik netiekot domāts    6

Lai gan atsevišķi ministri pēdējā laikā izpelnījušies kritiku, pašlaik par personāliju maiņu valdībā netiekot domāts. Koalīcijas politiķi gan oficiāli, gan arī neoficiālās sarunās norāda, ka pašlaik nekas neliecinot par to, ka valdības...

Reklāma