Dienas Bizness

 • 23 sestdiena,
  jūlijs

  Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8411

  USD: 1.1014

Finanses

Papildināta galerija - Citadelei jauns koncepts, radot mājīguma sajūtu    19

Šonedēļ darbu sāk jaunais bankas Citadele klientu apkalpošanas centrs Skanste, kas atrodas Rīgā, Skanstes ielā. Filiāle iekārtota pēc jauna koncepta, kur galvenie principi - mājīgums, ērta apkalpošana un kafija.

«Klientu apkalpošana notiks mājīgā atmosfērā, viesus cienāsim ar kafiju, bērni varēs laiku pavadīt bērnu stūrītī. Skanstes ielas telpās esam pilnībā nojaukuši robežu starp banku un klientu, ko tradicionāli iezīmēja lete ar klientu vienā pusē un bankas speciālistu otrā. Tajā pašā laikā esam parūpējušies, lai apkalpošana būtu privāta un gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji varētu risināt savus finanšu jautājumus biznesa vidē,» jauno ideju skaidro bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile.

Saistītie raksti

«Esam eksperimentējuši arī ar krāsām un interjeru, ienesuši bankas dizainā dabas motīvus un latviešu nacionālos ornamentus, kas simboliski akcentē mūsu neatkarību – lēmumi par Citadeles attīstību tiek pieņemti Latvijā,» piebilst S. Purgaile.

Vienās telpās ar jauno klientu apkalpošanas centru atrodas bankas Citadele meitas uzņēmums SIA Citadele līzings un faktorings.

Jaunākās ziņas kategorijā

Danske Bank  strauji audzē peļņu

Danske Bank strauji audzē peļņu

Šā gada 1.pusgadā Danske Bank Latvijā no pamatdarbības guva peļņu pirms uzkrājumiem kredītu vērtības samazinājumam 1,91 miljonu eiro apmērā, kas ir par 38% vairāk nekā pirms gada, kad bankas peļņa bija 1,38 miljoni eiro. Tīrā peļņa...

Reklāma