Dienas Bizness

 • 28 sestdiena,
  maijs

  Vilis, Vilhelms

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.7625

  USD: 1.1168

Finanses

Papildināta galerija - Citadelei jauns koncepts, radot mājīguma sajūtu    19

Šonedēļ darbu sāk jaunais bankas Citadele klientu apkalpošanas centrs Skanste, kas atrodas Rīgā, Skanstes ielā. Filiāle iekārtota pēc jauna koncepta, kur galvenie principi - mājīgums, ērta apkalpošana un kafija.

«Klientu apkalpošana notiks mājīgā atmosfērā, viesus cienāsim ar kafiju, bērni varēs laiku pavadīt bērnu stūrītī. Skanstes ielas telpās esam pilnībā nojaukuši robežu starp banku un klientu, ko tradicionāli iezīmēja lete ar klientu vienā pusē un bankas speciālistu otrā. Tajā pašā laikā esam parūpējušies, lai apkalpošana būtu privāta un gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji varētu risināt savus finanšu jautājumus biznesa vidē,» jauno ideju skaidro bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile.

Saistītie raksti

«Esam eksperimentējuši arī ar krāsām un interjeru, ienesuši bankas dizainā dabas motīvus un latviešu nacionālos ornamentus, kas simboliski akcentē mūsu neatkarību – lēmumi par Citadeles attīstību tiek pieņemti Latvijā,» piebilst S. Purgaile.

Vienās telpās ar jauno klientu apkalpošanas centru atrodas bankas Citadele meitas uzņēmums SIA Citadele līzings un faktorings.

Jaunākās ziņas kategorijā

ABLV Bank peļņa pirmajā ceturksnī - 21,5 miljoni eiro  1

AS ABLV Bank peļņa šā gada pirmajā ceturksnī bija 21,5 miljoni eiro, liecina bankas paziņojums Nasdaq Riga. Salīdzinoši 2015. gada 1. ceturksnī bankas peļņa bija 20,1 miljons eiro. Pirmā ceturkšņa rezultāti liecina par stabilu bankas...

Reklāma