IT un spēļu prezentētāju pakalpojumu sniedzējs Evolution Gaming investēs 12,4 miljonus eiro uzņēmuma centrālās biroja un studiju ēkas iegādē Brīvības ielā 151. Tādejādi uzņēmums ir pieņēmis stratēģisku lēmumu turpināt attīstīt Latvijas pārstāvniecību kā galveno Evolution Gaming bāzes vietu Eiropā, informē uzņēmumā.

«Latvija ir galvenā uzņēmuma bāzes vieta, un šis darījums ir daļa no mūsu ilgtermiņa stratēģijas – turpināt paplašināties tieši Rīgā. Iepriekš telpas īrējām, un tajās bijām sasnieguši izaugsmes «griestus», bet pieprasījums pēc uzņēmuma informāciju tehnoloģiju un spēļu prezentētāju pakalpojumiem turpina palielināties. Tāpēc tika pieņemts lēmums iegādāties pilnīgi visu ēku,» skaidro Evolution Gaming Group izpilddirektors (COO) un Evolution Latvia valdes loceklis Svante Liljevals.

«Šobrīd vairs neesam vienīgie – arvien vairāk starptautisku kompāniju veido un pārceļ savus biznesa pakalpojumu centrus tieši uz Latviju. Te ir izglītots darbaspēks, vairākās valodās runājoši iedzīvotāji, kā arī laba interneta infrastruktūra. Starptautisko biznesu piesaista arī tas, ka Latvijā ir salīdzinoši zemi nodokļi, kā arī droša un biznesam draudzīga vide,» norāda S. Liljevals.

Evolution Gaming apgrozījums šī gada pirmajā pusgadā palielinājās par 49%, sasniedzot 33,28 miljonus eiro. 2014. gadā Evolution Gaming bija 26. lielākais darba devējs Latvijā (avots: DB TOP 500), un šobrīd uzņēmumā strādā jau vairāk nekā 1500 darbinieku – lielākā daļa ir spēļu prezentētāji un IT speciālisti.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra