Atbrīvošanas alejas posma no Kosmonautu ielas līdz Maskavas ielai atjaunošanu Rēzeknē paredzēts veikt par 1,504 miljoniem latu, kas ir par aptuveni 300 tūkst. Ls vairāk nekā tika cerēts iepriekš, liecina Rēzeknes pilsētas domes sludinājums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Izsludinot konkursu pirmo reizi, pašvaldība paredzēja, ka ceļa rekonstrukcija tiks veikta par 1,18 milj. Ls.

Komersanti var iesniegt savus piedāvājumus Rēzeknes pilsētas domē līdz 28. februārim. Lai nodrošinātu darbu izpildi, pretendentam jābūt pieejamiem brīviem finanšu līdzekļiem, kas var tikt rezervēti rekonstrukcijas izpildes nodrošināšanai, vismaz simts tūkstošu latu apmērā vai attiecīgi uzņēmējiem jābūt pieejamai kredītlīnijai kredītiestādē, norādīts iepirkuma konkursa dalības nosacījumos. Pretendenta iepriekšējo darbības gadu laikā vidējam finanšu apgrozījumam būvdarbu veikšanā laika posmā no 2010. līdz 2012. gadam jābūt vismaz 300 % apmērā no piedāvājuma cenas bez pievienotās vērtības nodokļa.

Rēzeknes pilsētas domes pēdējā laikā lielāko noslēgto iepirkumu konkursu vidū ir 37,9 tūkstošus Ls vērtā autobusa iegāde Rēzeknes pilsētas domes vajadzībām, kurā uzvarēja SIA Auto Īle un Herbst, 33,09 tūkst. Ls apjomīgais konkurss par pašvaldības kapsētu apsaimniekošanu, kurā uzvarēja SIA Rēzeknes namsaimnieks, 590 tūkst. Ls iepirkums par koplietošanas teritoriju un apsaimniekošanu un uzturēšanu (uzvarētāja – SIA Rēzeknes namsaimnieks) un 32,63 tūkst. Ls vērtais konkurss par ielu apgaismojuma tīklu apkopi, kurā uzvarēja SIA Ludzas pilsētas firma Strāva.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra