Valsts a/s Latvijas Valsts ceļi (LVC) noslēgusi atklātu konkursu par autoceļa A10 Rīga – Ventspils posma rekonstrukciju, par uzvarētāju paziņojot SIA Saldus ceļinieks, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Paredzēts, ka uzņēmums veiks autoceļa rekonstrukciju posmā no 92,84 līdz 115,30 kilometram par vairāk nekā 5,978 miljoniem Ls.

Kopumā konkursā savus piedāvājumus iesniedza desmit komersanti, bet SIA Saldus ceļinieka piedāvātā līgumcena bija viszemākā, kas arī bija galvenais uzvarētāja izvēles kritērijs.

Pēdējo piecu mēnešu laikā SIA Saldus ceļinieks uzvarējis arī citos, mazāk apjomīgos iepirkumu konkursos, piemēram, Saldus novada pašvaldības konkursā par ielas apgaismojuma rekonstrukciju Rīgas ielā par 110,8 tūkst. Ls, Viļānu novada pašvaldības konkursā par Kaupres ielas remontdarbu veikšanu 29,9 tūkst. Ls apmērā un Kandavas novada domes 306 tūkst. Ls apjomīgajā konkursā par tranzītielu sakārtošanu.

SIA Saldus ceļinieks juridiskā adrese ir Brīvības iela 11A, Saldus, un tā reģistrēta 1991. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 48,6 tūkst. Ls, un tā valdē darbojas Gints Karols un Valdis Karols. SIA Saldus ceļinieks ir arī viena no Latvijas lielāko uzņēmumu saraksta TOP 500 kompānijām, šajā topā ieņemot 400. vietu. Jaunākais tops veidots, vērtējot uzņēmumus pēc 2011. gada apgrozījuma, un 2011. gadā SIA Saldus ceļinieks apgrozījis 11 milj. Ls, tomēr gads noslēgts ar 1,33 milj. Ls zaudējumiem.

Autoceļa Rīga – Ventspils posma renovācija tiks veikta ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu aktivitātes «TEN-T autoceļu tīkla uzlabojumi» ietvaros.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra