Rēzeknes pilsētas dome izsludinājusi konkursu par energoefektivitātes paaugstināšanu Rēzeknes pilsētas pašvaldības ēkās. Kopumā energoefektivitātes projektiem paredzēts atvēlēt vairāk nekā 1,201 miljonu latu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Par konkursa uzvarētāju tiks noteikts komersants, kurš piedāvās saimnieciski izdevīgāko variantu, un interesentiem Rēzeknes pilsētas domē savi piedāvājumi jāiesniedz līdz 7. martam.

Energoefektivitātes projekts tiks īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) pasākuma «Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai» aktivitātes «Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai» ietvaros. Paredzēts, ka energoefektivitātes paaugstināšanas darbiem jābūt realizētiem līdz šā gada 1. oktobrim.

Jau rakstīts, ka Eiropas Savienības (ES) revidentu veiktajā auditā secināts, ka ES līdzfinansētie energoefektivitātes projekti pašvaldību ēkās nav «izmaksu efektīvi» un tie neatmaksāsies tuvāko 50 gadu laikā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra