Rīgas pilsētas pašvaldība grasās ieguldīt 4,35 miljonus latu publiskajā lietošanā esošu pagalmu un piebraucamo ceļu labiekārtošanā un remontā, liecina pašvaldības un Rīgas pilsētas izpilddirektora noslēgtais iepirkumu konkurss, kura rezultāti publicēti Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Kopumā konkursā savus piedāvājumus iesniedza trīs pretendenti, no kuriem līgumu paredzēts slēgt ar a/s A.C.B. un ceļu būves firmu SIA Binders, kas iesniedza piedāvājumus ar zemāko cenu.

Imantā un Zolitūdē remontdarbus veiks a/s A.C.B., kas piedāvāja 1,735 milj. Ls līgumcenu. Arī Iļģuciemā pagalmus un iebraucamos ceļus labos a/s A.C.B., un šiem darbiem atvēlēti 168,7 tūkst. Ls. Savukārt SIA Binders par vairāk nekā vienu milj. Ls veiks remontdarbus Rīgas Austrumu izpilddirekcijas administratīvajā teritorijā, bet Aglonas ielā 26, Lokomotīves ielā 44, Maskavas ielā 279 k-1 šos darbus par 76 tūkst. Ls veiks a/s A.C.B. Šis pats komersants veiks arī 652 tūkst. Ls apjomīgos darbus Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas administratīvajā teritorijā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra