Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments noslēdzis atklātu konkursu par Rīgas domes autonovietņu politikas un attīstības koncepcijas izstrādi, liecina Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) publicētais paziņojums par izsludinātā konkursa rezultātiem.

Konkursā noskaidrojies, ka automašīnu novietņu politikas un attīstības koncepciju veiks SIA E. Daniševska birojs, un plāna izstrāde izmaksās 57 tūkstošus latu.

Konkursā savus pieteikumus iesniedza četri pretendenti, bet par uzvarētāja galveno izvēles kritēriju tika noteikts saimnieciskais izdevīgums.

SIA E. Daniševska birojs reģistrēta 2004. gada martā, un šī uzņēmuma juridiskā adrese ir Antonijas iela 18-IV, Rīga. 2012. gadā uzņēmums apgrozīja vairāk nekā 138,6 tūkstošus latu, un gads tika noslēgts ar vairāk nekā 22,2 tūkstošu latu zaudējumiem. Vidēji uzņēmumā strādāja 14 darbinieki. Uzņēmuma vienīgais valdes loceklis ir ceļu inženieris un satiksmes plānotājs Elmārs Daniševskis.

Pēdējos gados nozīmīgāko uzvarēto iepirkumu konkursu vidū SIA E. Daniševska birojs ir Rīgas domes Satiksmes departamenta 2011. gadā izsludinātais konkurss par Rīgas ielu infrastruktūras objektu būvprojektu un skiču projekta izstrādāšanu par vairāk nekā 26 tūkst. Ls. Tiesa gan, šajā konkursā uzvarētāju vidū bija vēl trīs uzņēmumi. Tāpat E. Daniševska birojs bija viens no trim uzņēmumiem, kas guva uzvaru Rīgas domes Satiksmes departamenta konkursā par Rīgas ielu un atsevišķu sabiedriskā transporta pieturvietu būvprojektu izstrādāšanu, kuram bija atvēlēti vairāk nekā 60 tūkst. Ls. 2010. gadā uzņēmums bija arī starp uzvarētājiem Daugavpils pilsētas domes konkursos par vērienīgo ceļu rekonstrukcijas darbu būvprojektu izstrādi, bet 2008. gadā uzņēmums bija vienīgais uzvarētājs Liepājas pilsētas Būvvaldes 20 tūkst. Ls vērtajā konkursā par tiesībām veikt « paaugstinātas detalizācijas perspektīvās transporta organizācijas shēmas izstrādi un detalizētu krustojumu modelēšanu Liepājas pilsētas centra teritorijai».

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra