Pērn SIA Arčers apgrozīja 34 milj. Ls, kas ir par 22% vairāk nekā pirms gada, tādējādi uzrādot augstāko apgrozījumu visā uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē, liecina Lursoft dati.

Apgrozījuma pieaugums skaidrojams ar valsts kopējā būvniecības apjoma palielināšanos par 14,8%, Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma pilnvērtīgāku apguvi celtniecības nozarē un to lielāku piesaisti reģioniem, skaidro SIA Arčers vadība.

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pērn uzņēmuma neto apgrozījums ārvalstīs pieaudzis par 1,5 milj. Ls. Tāpat pērnais gads nozīmīgs ar SIA Arčers filiāles Beļģijā atvēršanu.

Pagājušo pārskata gadu SIA Arčers noslēdza ar 3,1 milj. Ls peļņu pēc nodokļu nomaksas.

SIA Arčers, vērtējot pēc 2011. gada apgrozījuma, kas veido 28 milj. Ls, Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā TOP 500 ierindojas 138. vietā.

Db.lv jau rakstīja, ka rekordaugstu apgrozījumu 2012. gadā piedzīvoja arī cita Latvijas būvfirma – Binders. Pagājušajā gadā SIA Ceļu būves firma Binders apgrozījums sasniedzis 55,28 miljonus latu, kas ir par 39,27% vairāk nekā pirms gada.  Binders pērno gadu noslēdza ar 1,7 miljonu latu peļņu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra