Dienas Bizness

 • 7 svētdiena,
  februāris

  Nelda, Rihards, Ričards, Rišards

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.7660

  USD: 1.1206

Īpašums

Pabeidz tirdzniecības centru Priedaines ielā Rīgā  3

Homburg uzņēmumu grupa ir pabeigusi nekustamā īpašuma attīstības projekta Zolitūdē, Priedaines un Anniņmuižas ielu krustojumā, pirmo kārtu – nelielu tirdzniecības centru, kurā enkurnomnieks ir pārtikas lielveikals Maxima XX. Būvdarbus objektā veica uzņēmums RE&RE.

Pirmā kārta ir 5000 kvadrātmetru liels tirdzniecības centrs, kura celtniecības darbi sākti 2010. gada augustā, bet atklāšana paredzēta šonedēļ, 3. novembrī. Centrs ir būvēts saskaņā jauno Maxima dizaina koncepciju. To pārvaldīs SNC Lavalin, ko paredz savstarpējā vienošanās ar Homburg grupu ar mērķi nodrošināt īpašumu pārvaldīšanu visās Baltijas valstīs. Kanādas uzņēmums SNC Lavalin darbību Latvijā sāks šā gada beigās.

Saistītie raksti

DB iepriekš ziņoja, ka šajā projektā plānots ieguldīt 14 miljonus eiro, tostarp investīcijas pirmajā kārtā ir aptuveni 7 milj. eiro.

«Priedaines ielas projekts ir pirmais no plānotajiem sešiem Homburg grupas investīciju projektiem, kas tiks īstenoti Latvijā tuvāko gadu laikā. Sadarbojoties ar būvniecības uzņēmumu RE&RE un līdzfinansētāju Nordea banku, esam pabeiguši projekta pirmo kārtu. Plānojam turpināt būvēt un attīstīt arī otro kārtu – daudzstāvu dzīvojamo ēku ar 131 dzīvokli. Projektā paredzētā pazemes autostāvvieta izbūvēta jau pirmās kārtas ietvaros,» sacījis Homburg grupas Baltijas valstīs vadītājs Džeims Gerijs Torpejs (James Gerry Torpey).

Homburg grupa plāno realizēt vēl divus citus tirdzniecības centru projektus Rīgā, kas šobrīd ir tehniskā projekta stadijā. Plānots, ka abi no šiem objektiem ekspluatācijā tiks nodoti 2012. gadā.

Homburg Group ir starptautiska nekustamo īpašumu investīciju, attīstības un pārvaldības grupa ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi un 3 miljardu ASV dolāru lielu nekustamo īpašumu portfeli. Baltijas valstīs tā savu darbību sāka 2005. gadā. Līdz šim Baltijā investēti gandrīz 300 miljoni eiro. Latvijā Homburg grupas portfelī ir 17 ēkas, kuru ilgtermiņa nomnieks ir SEB banka, kā arī seši attīstības projekti – dzīvojamās mājas un komercobjekti.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Līdz 1. martam nojauks graustu Brīvības ielā 78a

FOTO: Līdz 1. martam nojauks graustu Brīvības ielā 78a    6

Līdz 1. martam tiks pabeigti vidi degradējošas ēkas Brīvības ielā 78a demontāžas darbi, informē Rīgas dome. Piektdien, 5.februārī šo vietu klātienē apsekoja Rīgas vicemērs Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru...

Reklāma