Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Mājoklis projektā Mārsili

Avots: arcoreal.lv

airBaltic lidojumu laikā sāk pārdot nekustamos īpašumus  12

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic, sadarbojoties ar Arco Real Estate, lidojuma laikā saviem klientiem sāk piedāvāt iegādāties nekustamos īpašumus.

Šāda veida kampaņa pasaulē notiek pirmo reizi.

Saistītie raksti

Lidojuma laikā klientiem tiks piedāvāts iegādāties kuponu 30 eiro vērtībā, kas savukārt dod iespēju saņemt atlaidi līdz 9500 eiro. Ar šo kuponu, ierodoties Arco Real Estate birojā, jāvienojas par konkrētajā projektā esoša īpašuma iegādi un atlaides saņemšanu.

Šajā akcijā interesentiem tiks piedāvāta iespēja iegādāties īpašumu ar atlaidi trīs projektos – ekskluzīvu dzīvokļu ēkā Rīgā, Martas ielā 7 un Baltezerā, projektā The Pearl, kā arī projektā Mārsili.

Jau vēstīts, ka airBaltic lidojumu laikā piedāvājusi iegādāties Mini Cooper automašīnu, ieviesusi iespēju lidojuma laikā saņemt rožu pušķi, tāpat lidsabiedrība ir pirmā aviokompānija pasaulē, kas izveidojusi savu pašapkalpošanās velonomu un ierosināja dibināt taksometru kompāniju BalticTaxi, kā arī ieviesusi maltītes no ekoloģiskiem produktiem biznesa klases pasažieriem.

Arco Real Estate ir nekustamo īpašumu uzņēmums, kas dibināts Igaunijā 1992. gadā. Uzņēmums ir kotēts Tallinas fondu biržā kopš 2007. gada jūnija. Latvijā kompānija uzsāka darbību 1997. gadā un šobrīd sniedz pakalpojumus Rīgā, Saulkrastos, Jelgavā, Cēsīs, kā arī Liepājā un Jūrmalā. Uzņēmumā tiek nodarbināti aptuveni 60 speciālisti.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma