Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

airBaltic pieteikumu tiesa atstāj bez virzības  1

Nacionālās aviokompānijas a/s Air Baltic Corporation (airBaltic) pieteikums par tiesisko aizsardzību atstāts bez virzības, DB uzzināja Rīgas rajona tiesā.

Šāds lēmums pieņemts, jo no aviosabiedrības puses neesot iesniegti visi vajadzīgie dokumenti, lai lemtu par tiesisko aizsardzību. Trūkumi jānovērš mēneša laikā.

Saistītie raksti

DB jau rakstīja, ka Latvijas nacionālā aviosabiedrība tiesā iesniegusi tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu.  airBaltic vēl pašreizējais vadītājs Bertolts Fliks sarunā ar DB iepriekš uzsvēra: «Esam uzsākuši tiesiskās aizsardzības procesu, jo valdība sešu mēnešu garumā nav likusies zinis par nepieciešamību palielināt airBaltic pamatkapitālu. Katru reizi tiek atrasti jauni iemesli, lai lēmumu par pamatkapitāla palielināšanu atliktu, turklāt mēs jau neprasām, lai valsts dod naudu, Baltijas Aviācijas sistēmas bija gatavas aviosabiedrībā ieguldīt savus līdzekļus, taču arī šim solim ir nepieciešams valdības lēmums.» Viņš nosauca valdības pēdējos paziņojumus par ņirgāšanos.

Arī valdības ārkārtas sēdē nekādi konkrēti lēmumi attiecībā uz airBaltic pieņemti netika. Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pēc sēdes norādīja, ka pēc tiesiskās aizsardzības pieteikuma iesniegšanas tiek gatavots airBaltic restrukturizācijas plāns un izvērtēta tālākā uzņēmuma darbība, vienojoties ar kreditoriem par parāda atmaksu.

Premjers arī piebilda, ka paralēli restrukturizācijas plānam tiks izvērtēta iespēja dibināt jaunu aviokompāniju, jo ir jāsaprot, kas ir izdevīgāk: glābt esošo vai dibināt jaunu.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma