Patlaban tiek gatavota juridiskā bāze, lai Latvijā reģistrētām aviokompānijām nodrošinātu iespējas veikt lidojumus uz Meksiku un pārdot savas biļetes partneru aviokompāniju lidojumiem uz šo valsti.

Tādējādi tiktu paplašināts iespējamo lidojumu galamērķu skaits no Rīgas, norāda Satiksmes ministrija.

Pirms apstiprināšanas valdībā saskaņots Latvijas un Meksikas gaisa satiksmes nolīguma teksts, kā arī parakstīts nodomu protokols tā slēgšanai.

No Latvijas puses to parakstīja SM Gaisa transporta departamenta direktors Arnis Muižnieks, bet Meksikas pusi pārstāvēja Meksikas Komunikāciju un transporta ministrijas Transporta un aeronavigācijas vadības ģenerāldirektora vietnieks Salvadors Retana Rozano.

Darbs pie Latvijas un Meksikas gaisa satiksmes nolīguma izstrādes sākās 2008.gadā. Tajā ir atspoguļotas Latvijas un Meksikas intereses gaisa transporta attīstības jomā, kā arī principi, ko paredz kopīgā Eiropas Savienības gaisa transporta politika.

Meksikas delegācijas sastāvā bija arī Komunikāciju un transporta ministrijas Starptautisko līgumu daļas direktora vietnieks Rafaels Garsija Gijons un aviokompānijas AeroMexico Juridiskās direkcijas juriste Cecīlija Lazo Hernandeza.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra