Valsts a/s Latvijas Valsts ceļi (LVC) izsludinājusi 2,1 milj. Ls apjomīgu konkursu par autoceļa P33 posma rekonstrukciju, liecina informācija Iepikumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Paredzēts, ka par vairāk nekā diviem milj. Ls ar Eiropas Savienības Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstu tiks pabeigta autoceļa P33 Ērgļi - Vecpiebalga - Saliņkrogs posma Jaunpiebalga - Saliņkrogs 49,14 - 53,56 km un 56,73 - 60,65 km rekonstrukcija.

Ceļu būvnieki var iesniegt savus LVC piedāvājumus līdz 11. jūlijam.

Jau rakstīts, ka šā gada jūnjia sākumā LVC noslēgusi 3 286 485 Ls vērtu konkursu par valsts pirmās šķiras autoceļu sakārtošanu, par labāko atzīstot a/s Ceļu pārvalde piedāvājumu. Paredzēts, ka iepirkuma ietvaros tiks turpināti rekonstrukcijas darbi uz valsts pirmās šķiras autoceļa P4 Rīga – Ērgļi posma 90,70 – 99,66 kilometrā jeb posmā no pagrieziena uz Mazozoliem līdz Ērgļiem.

Tāpat jūnijā plānots veikt ceļa P4 Rīga – Ērgļi posma 52,58 – 61,63 kilometrā rekonstrukcijas darbus par 4,2 milj. Ls.

LVC mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka līdz 2013. gadam, ERAF uzņemoties izdevumu lauvas tiesu, paredzēts veikt ieguldījumu reģionālo autoceļu attīstībā.

Jau vēstīts, ka līdz šā gada pirmajam jūnijam pabeigta brauktuves seguma defektu labošana uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem ceļiem, kas atbilst A uzturēšanas klasei. Kopumā šopavasar saremontēti ap 215 tūkst. m2 bedrīšu valsts autoceļu tīklā. Savukārt bedrīšu remonts uz pārējiem valsts autoceļiem visā Latvijas teritorijā (B, C un D uzturēšanas klases) turpināsies līdz 1. jūlijam.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra