Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Liepājā plāno maģistrālās ielas rekonstrukciju

Liepājas dome plāno ieguldīt divarpus miljonus latu Zemnieku ielas rekonstrukcijā. Tā ir maģistrālā iela, kas ved ārā no Liepājas uz Rīgas šoseju.

Dome 21.martā lems par projekta izmaksu apstiprināšanu, paredzot, ka kopējās izmaksas būs aptuveni 2,57 milj.Ls. 2013.gadā tiks ieguldīti 1,9 miljoni latu, bet 2014.gadā - 818,3 tūkstoši latu. Projekta izmaksas tiks precizētas pēc iepirkumu rezultātiem.

Saistītie raksti

Projekta attiecināmās izmaksas ir 2,42 milj.ls, no tām 85% segs Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), 3,75% - valsts, pārējo, kā arī neattiecināmās izmaksas segs Liepājas pašvaldība.

Projektu paredzēts iekļaut Liepājas pilsētas attīstības programmas investīciju plānā. Zemnieku ielas rekonstrukcijas ietvaros paredzēta brauktuves un ietves rekonstrukcija, veloceliņu izbūve, ielu apgaismojuma, ūdens un kanalizācijas komuikāciju rekonstrukcija.
Iepirkumu paredzēts izsludināt līdz marta beigām.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma