Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Foto: LETA

PV: nav skaidra CAF vēlme atteikties parakstīt līguma grozījumus  2

Nodokļu maksātājiem nav jāatbild par viena uzņēmuma nevēlēšanos pildīt jau iepriekš panāktās vienošanās, jo iesniedzot pieteikumu iepirkumā, Construcciones y Auxiliares de Ferrocariles S.A. (CAF) piekrita visiem nosacījumiem, tādēļ nav skaidra Spānijas uzņēmuma vēlme atteikties parakstīt grozījumus, kas pilnībā atbilst konkursa nolikumam, norāda Pasažieru vilciens (PV).

Latvijas uzņēmums arī informē, ka noteiktajā termiņā nav saņemta CAF piekrišana līguma grozījumiem, līdz ar ko uzskatāms, ka vilcienu iepirkuma līgums vairs nav spēkā.

Tuvāko dienu laikā PV sola sagatavot visu informāciju par tālākiem iespējamiem scenārijiem, lai jauni vilcieni Latvijā tomēr būtu.

Saistītie raksti

Ja tiks izsludināts jauns konkurss, tad tā nosacījumiem jābūt tādiem, lai konkursā piedalītos pēc iesējas lielāks skaits pretendentu.

Jau ziņots, ka Vienošanās starp AS Pasažieru vilciens un Spānijas uzņēmumu Construcciones y Auxiliares de Ferrocariles S.A. par jaunu vilcienu iegādi nav panākta.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma