Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Ryanair samazina pārvadājamās bagāžas cenu  2

No šā gada 5. janvāra Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair samazina cenu par pasažieru bagāžas pārvadāšanu. No svētdienas cena par bagāžu, kas tiek nodota pie reģistrācijas, tiks samazināta par 50%, bet bagažai, kas tiek uzrādīta pie iekāpšanas vārtiem, - par 17%, informē lidsabiedrība.

Līdz ar izmaiņām, bagāžu nododot pie reģistrēšanās lidojumam, cena turpmāk būs 30 eiro/30 Lielbritānijas mārciņas (iepriekš - 60 eiro/60 mārciņas). Savukārt, bagāžu uzrādot pie iekāpšanas vārtiem, cena būs 50 eiro/50 britu mārciņas (iepriekš - 60 eiro/60 mārciņas).

Papildus vienai bezmaksas bagāžai, ko pasažieriem atļauts ņemt lidmašīnas salonā, Ryanair arī ļauj ņemt līdzi otru, mazo bagāžas vienību, piemēram, rokas somiņu. Līdz šim stingri tika noteikts, ka salonā pasažieris drīkst ņemt tikai vienu bagāžas vienību.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka no šā gada 19. janvāra Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair vairs nelidos maršrutā Rīga - Stokholma, Db.lv uzzināja lidostā Rīgā. Zināms gan arī, ka Ryanair slēdzis arī vairākus citus reisus Zviedrijā.

Tāpat arī vēstīts, ka Ryanair no 1. februāra plāno nākotnē visas aviobiļetes piesaistīt noteiktām sēdvietām, proti, turpmāk pasažieri vairs nevarēs paši izvēlēties, kur sēdēt.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma