Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Sāk testēt Liepājas jauno tramvaja līniju

Pa Liepājas jaunbūvēto tramvaja līniju naktī uz 3.maiju pirmo reizi izbraucis tramvajs testa braucienā.

Naktī testēti jaunie kontakttīkli, dienā plānots pārbaudīt, kā darbojas elektriskās pārmijas. Liepājas tramvaja specifika ir tā, ka tramvaja vagoniem ir trīs veida pantogrāfi (elektriskās strāvas novadītāji). Naktī pārbaudīts viens no veidiem, testa braucienu plānoti arī abu pārējo veidu pantogrāfiem, informē SIA Liepājas tramvajs valdes loceklis Aigars Puks.

Saistītie raksti

Pirmajā testa braucienā, neskatoties uz vēlo nakts stundu, piedalījās būvniecībā iesaistīto uzņēmumu pārstāvji, projekta vadītāji un Liepājas tramvaja darbinieki.

Db.lv rakstīja, ka jaunās tramvaja līnijas izbūvi veic SIA Skonto būve, kas uzvarēja atklātā konkursā, piedāvājot darbus veikt par 6,4 milj. Ls. Būvdarbi sākās 2012. gada maijā. Jauno tramvaja līniju plānots nodot ekspluatācijā līdz šā gada 1. jūnijam, kad būs labiekārtota jaunbūvētās līnijas apkārtne.

Jaunas tramvaja līnijas izbūve Liepājā notiek ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu 85% apjomā, atlikušos 15% no kopējās summas nodrošina uzņēmums Liepājas tramvajs.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma