Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Salaspils pašvaldībā Rail Baltica projektu vērtē pozitīvi  2

Salaspils novada pašvaldībā uzskata, ka no Rail Baltica projekta tā vairāk iegūs, nekā zaudēs, īpaši novada attīstībā, vēsta reģionālais medijs Daugavas balss.

Pirmdien notikušajā sabiedriskās apspriešanas sapulcē piedalījās vairāk nekā 200 cilvēku. Sākotnējā sanāksmes atmosfēra bijusi nervoza, jo uz to īpaši tika aicināti iedzīvotāji, kuru īpašumus nākotnē skars izbūvētā trase. Tomēr kopumā sanāksme noritēja mierīgi un bez iedzīvotāju priekšlikumiem projektam - cilvēki vairāk uzdevuši viņiem neskaidrus jautājumus, piemēram, par nekustamo īpašumu, ko skars trase, atsavināšanas procesu.

Atsevišķiem cilvēkiem ir emocionāli pārdzīvojumi, jo atsavināmie īpašumi ir «dzimtās zemes vai mājas». Turpretī citas personas gaidāmo īpašumu atsavināšanu vērtē kā izdevīgu.

Salaspils pašvaldība vēlētos redzēt pēc iespējas precīzāku trases izbūves projektu, lai apzinātos, «kura zemes aizies zem dzelzceļa», tomēr kopumā šis projekts pašvaldībā tiek vērtēts vairāk pozitīvi nekā negatīvi.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma