Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Foto: LETA

V-Traffic nav samaksājis par jau esošajiem fotoradariem  17

Fotoradaru ieviešanas projekta privātais partneris V-Traffic ( pirms nosaukuma maiņas – Vitronic Baltica) ne tikai nav izpildījis savas saistības pret valsti par fotoradaru ieviešanu, bet arīdzan ir palicis parādā Vācijas uzņēmumam Vitronic GmbH par jau piegādātajām iekārtām.

To Db.lv neoficiāli apstiprināja vairāki avoti, kas ar Vācijas Vitronic GmbH patlaban risina sarunas par jau uzstādīto 57 fotoradaru atpirkšanu.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pagājušās nedēļas nogalē LTV raidījumā 100. Panta preses klubs īpaši izsvēra, ka primārais sarunu partneris fotoradaru sāgā patlaban ir  Vācijas uzņēmums Vitronic GmbH, taču sarunās piedalās arī V-Traffic pārstāvji, tostarp Rīgas mēra Nila Ušakova ārštata padomnieks Ēriks Teilāns.

Pēc amatpersonu uzsvērtā, sarunu mērķis ir iegādāties Latvijā jau uzstādītās iekārtas, bet privātā partnera zaudējumus valsts neplāno kompensēt.

Db.lv neizdevās sazināties ar V-Traffic pārstāvjiem, jo arī sabiedrisko attiecību pakalpojumus šis uzņēmums vairs nepērk, savukārt Ē. Teilāns ilgstoši nav sazvanāms.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  7

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma