Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Aptieku tīkla «Apotheka» īpašnieks SIA «A Aptiekas» turpina paplašināt savu aptieku tīklu un plāno pievienot sev divus farmaceitisko izstrādājumu mazumtirgotājus, par kuru īpašnieku SIA «A Aptiekas» kļuva šī gada pirmajā pusē, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

«A Aptiekas» jau vairākus gadus aktīvi iegādājas mazās aptiekas Latvijā. Uzņēmuma tīklā šobrīd darbojas 119 aptiekas visā Latvijā.

Viens no pievienojamiem uzņēmumiem ir SIA «Silvine», par kura īpašnieku SIA «A Aptiekas» kļuva šī gada jūnijā. SIA «Silvine» dibināta 1997. gadā, un tā tirgoja medikamentus aptiekā Neretas novada Neretas pagastā. 2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 232 tūkstoši eiro, un tas nodarbināja četrus darbiniekus.

Savukārt otrs pievienojamais uzņēmums ir SIA «Elda 1», kura dibināta 1999. gadā un kuru SIA «A Aptiekas» iegādājās šī gada martā. SIA «Elda 1» ir aptieka Ropažos, Ropažu novadā, un tās ieņēmumi pērn bija 337 tūkstoši eiro. Tā nodarbināja sešus darbiniekus.

SIA «A Aptiekas» lēmumu par reorganizāciju un uzņēmumu pievienošanu pieņēma šogad 9. augustā un kreditori savus prasījumus par pieteikt divu mēnešu laikā no 13. augusta, kad paziņojums par reorganizāciju publicēts oficiālajā laikrakstā «Latvijas vēstnesis».

Pēdējo 10 gadu laikā (no 2009. līdz 2018. gadam) SIA «A Aptiekas» sev pievienojis 25 uzņēmumus, kas nodarbojas ar farmaceitisko izstrādājumu mazumtirdzniecību, liecina «Lursoft» izziņa.

SIA «A Aptiekas» dibinātas 2005. gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 284 704 eiro un tas pieder Igaunijas zāļu vairum- un mazumtirgotāja «Magnum» meitas uzņēmumam Latvijā SIA «Magnum Medical». 2018. gada pirmajos četros mēne šos SIA «A Aptiekas» strādāja ar apgrozījumu 16,422 miljonu eiro apmērā, savukārt uzņēmuma peļņa bija 317 tūkstoš i eiro. Tas nodarbināja vidēji 486 darbiniekus, bet un tā kopējie maksājumi valsts budžetā 2018. gada laikā veidoja 4,136 miljonus eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru