Akropole Grupa pārdevusi Daugavgrīvas ielā iecerēto projektu 

Akropoles Grupa pārdevusi tai piederošo uzņēmumu SIA “DG31”, kas nodarbojas ar 8 ha lielas teritorijas attīstīšanu Rīgā, Daugavgrīvas ielā.

Zane Atlāce - Bistere, 22.12.2017
1/4

Publicitātes foto

Uzņēmumu SIA DG31, kopā ar tam piederošo zemes gabalu 8 ha platībā Rīgā, Daugavgrīvas ielā, no Akropoles Grupas iegādājusies Lietuvas nekustamo īpašumu kompānija M.M.M. Projektai.

M.M.M. Projektai ir Lietuvā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar ilgtspējīgu nekustamo īpašumu attīstīšanu Centrālajā un Austrumeiropā (CEA). M.M.M. Projektai šobrīd attīsta būves vairāk nekā 82500 kvadrātmetru platībā saskaņā ar BREEAM New Construction tehniskajiem standartiem, tādejādi garantējot augstu ilgtspējības principu nodrošināšanu.

M.M.M. Projektai uzņēmuma aktīvu vērtība sasniedz 166 miljonus eiro. Uzņēmums šobrīd veic biroja ēku kvartāla attīstīšanu Viļņā, Saltoniškių ielā 7 un nesen kā tika pabeigts dzīvojamās ēkas projekts Antakalnio Parkas, Viļņā.

«Jaunajā projektā, ko attīstīsim Rīgā, Daugavgrīvas ielā, piemērosim jaunākos būvju ilgtspējības principus. Šeit plānojam attīstīt modernu un daudzfunkcionālu komerciālo un dzīvojamo ēku kvartālu ar fokusu uz mūsdienīgām cilvēku un pilsētvides vērtībām,» saka M.M.M. Projektai vadītāja Natalija Monkevičienė.

Pakāpeniski kvartāla attīstībā ir plānots ieguldīt vairāk nekā 150 miljonus eiro, tomēr projekta attīstīšanu nav plānots uzsākt ātrāk par 2019.gadu.