Ar Ģirta Cēlāja un Alana Amrona izgudrojumu NPK Expert iekaros ASV tirgu

2017. gada 07. februāris plkst. 13:37
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas minerālmēslojuma ražotājs NPK Expert sadarbībā ar amerikāņu izgudrotāju Alanu Amronu (Alan Amron) radījuši izgudrojumu, kas varētu nest ievērojamus uzlabojumus lauksaimniecībā visā pasaulē, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Jaunais izgudrojums SMART FERTILIZERS TM ir ierasto minerālmēslojuma izejvielu kombinācija, kas paver jaunas iespējas efektīvākai augsnes bagātināšanai. Izgudrotāji Ģirts Cēlājs (NPK Expert) un Alans Amrons ir iesnieguši produkta risinājumu patentēšanai ASV, tāpēc plašāks skaidrojums par izgudrojumu vēl netiek atklāts. Šobrīd abi izgudrotāji strādā pie tā, lai iepazīstinātu ASV izplatītājus ar SMART FERTILIZERS TM produkta prototipiem.
 
Šā gada 13. februārī NPK Expert valdes priekšsēdētājs Ģirts Cēlājs un amerikāņu izgudrotājs Alans Amrons dosies uz Sanfrancisko un Atlantu, ASV, lai ar Amerikas vadošo mazumtirdzniecības veikalu ķēžu vadību pārrunātu plaša patēriņa minerālmēslu maisījumu izplatīšanu.
 
«Mēs esam pārliecināti, ka mūsu produkti ir ļoti interesanti ASV tirgū tiem, kas meklē risinājumus kā uzlabot savu dārzkopību vai pat plaša mēroga lauksaimniecību. Esam pateicīgi ASV vēstniecībai Latvijā par iespēju iepazīties ar Alanu Amronu; šis mums ir nozīmīgs dzinulis, lai nopietni fokusētos uz darbības paplašināšanu arī ASV. Pateicoties Alana Amrona lielajai pieredzei un talantam mēs varam virzīties uz nospraustajiem mērķiem ļoti efektīvi un ceram redzēt savus pirmos darba augļus jau drīzā nākotnē,» komentē Ģ. Cēlājs.
 
Šobrīd NPK Expert eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 20 valstīm.
 

Populārākās ziņas

Nepalaid garām