Arčers paplašina darbību Norvēģijā

2011. gada 12. septembris plkst. 15:57
Sadaļa: Foto & Video
Dalies ar šo rakstu

Būvniecības uzņēmums Arčers noslēdzis jaunus līgumu par līdzdalību trīs jaunu objektu būvniecībā Norvēģijā par kopējo summu gandrīz diviem milj. eiro, tādējādi paplašinot darbības apjomu ārpus Latvijas.

Visu objektu būvniecībā Arčers piedalās kā stiklotu būvkonstrukciju projektētājs, izgatavotājs un uzstādītājs. Būvobjekti ir skolas Oslo un tās priekšpilsētā, kā arī Norvēģijas pilsētā Fredrikstadā, kam Arčers izgatavo un uzstāda stiklotas alumīnija fasādes. Kopējais uzstādāmo konstrukciju apjoms ir apmēram 3600 m². Visas konstrukcijas izgatavotas uzņēmuma ražotnē Latvijā.

Izglītības iestāžu būvniecībā Norvēģijā ir augsti energoefektivitātes un drošības standarti, kas attiecas arī uz stiklojumu. Stikla paketes gan telpu iekšienē, gan ārpusē ir ar laminētu stiklojumu, informē būvkompānija. Norvēģijas arhitekti bieži izmanto jauktus risinājumus, apvienojot metāla, betona un koka ēkas nesošās konstrukcijas ar stikla un alumīnija fasādēm. Vienam skolas projektam Arčers konstruktori un projektētāji izstrādāja speciālus risinājumus, lai stikla fasādi uzstādītu uz dažādu materiālu nesošajām konstrukcijām.

Šā gada pirmajos septiņos mēnešos uzņēmuma eksports veidojis 14% no tā kopējā apgrozījuma, bet atsevišķi no Stikloto konstrukciju departamenta kopējā apgrozījuma eksports bijis 38%, norāda SIA Arčers valdes priekšsēdētāja vietnieks Edijs Purmalis.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām