Arī Domina piesaka lielus plānus

2018. gada 19. februāris plkst. 9:48
Dalies ar šo rakstu

Tirdzniecības centrs Domina Shopping kāpina apgrozījumu un apmeklētāju plūsmu, plāno investēt jaunas atpūtas zonas izveidē

Šī gada jūlijā apritēs divi gadi kopš tirdzniecības centrs (t/c) Domina Shopping nonācis Igaunijas fonda EfTEN Kinnisvarafond II AS (EfTEN) īpašumā, kas 2016. gada vasarā par 74,5 milj. eiro to iegādājās no KanAm Grund Kapitalverwaltungsgesellschaft mbH. Domina Shopping vadītāja Dina Bunce iepriekš atzina, ka, iegādājoties Dominu, tā bija diezgan sarežģītā stāvoklī un pirmais uzstādījums bija visu sakārtot. Šobrīd viņa sarunā ar DB secina, ka izvēlētā stratēģija bijusi pareiza. Tirdzniecības centrs plāno turpināt attīstību un jau nākamā gada nogalē tiks atvērta arī jauna izklaides un atpūtas zona, kurā plānots ieguldīt aptuveni septiņus miljonus eiro.

Šobrīd brīvas telpas jauniem nomniekiem tirdzniecības centrā nav. Telpas var atbrīvoties vienīgi nomnieku maiņas rezultātā.

Domina Shopping plānā jaunās izklaides zonas vieta iezīmēta vienā no autostāvvietām tirdzniecības centra C pusē. Tā tiks pārplānota un septiņu tūkstošu kvadrātmetru platībā taps izklaides zona. D. Bunce norāda: «Esam izpētījuši, ka esošo autostāvvietu skaits pēc izklaides zonas atvēršanas būs pietiekams. Tāpēc varam šādu projektu realizēt, pārveidojot vienu stāvvietu. Šāda ideja radās, jo tirdzniecības centrs nav tikai iepirkšanās vieta. Nekur pasaulē cilvēki nebrauc vien pēc pārtikas vai apģērba, viņiem patīk arī izklaidēties un atpūsties.» Plānotā izklaides zona tiks veidota trīs daļās. Vienā atradīsies kinoteātris, otra plānota kā izklaides un atrakciju parks, bet trešajā atradīsies dažādi restorāni, kur varēs ieraudzīt Latvijā vēl neesošus ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus. Šobrīd norit projektēšanas darbi un iecerēts, ka būvniecība varētu sākties šā gada vasarā, bet apmeklētājiem šī zona durvis varētu vērt 2019. gada ceturtajā ceturksnī. Kopējais investīciju apjoms plānots septiņu miljonu eiro apmērā.

Visu rakstu Arī Domina piesaka lielus plānus lasiet 19. februāra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu