Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par IT infrastruktūras uzņēmuma Atea Global Services jauno izpilddirektoru iecelts līdzšinējais Atea Managed Services (AMS) Rīgas nodaļas vadītājs Roberts Eberliņš.

Pārmaiņas vadības komandā notikušas pēc iepriekšējās izpilddirektores Alises Vilkas lēmuma doties jaunos izaicinājumos. R. Eberliņš arī turpmāk pildīs savus pienākumus kā Atea Managed Services Rīgas nodaļas vadītājs un IT Servisu direktors Skandināvijā.

Starp turpmākajām uzņēmuma prioritātēm viņš min Rīgas biroja izaugsmes veicināšanu, turpinot attīstīt Atea Global Services nodrošināto pakalpojumu klāstu un pilnveidojot vietējo kompetenču centru.

“Šogad svinam pilngadību kopš Atea Grupa dibināja Atea Global Services un atvēra biroju Rīgā. Visu šo gadu laikā esam aktīvi strādājuši pie mūsu misijas īstenošanas – būvēt spēcīgāku Latviju ar IT kompetencēm. Lai arī 18 gadi vietējā tirgū ir nozīmīgs sasniegums, kuru laikā esam izaudzējuši spēcīgu, gandrīz 550 cilvēku lielu komandu, mūsu ambīcijas ir turpināt paplašināt mūsu kompetences. Vēlamies nodrošināt vēl izaicinošākas un daudzveidīgākas profesionālās attīstības iespējas IT nozarē, tādejādi ceļot Latvijas konkurētspēju pasaulē,” par tuvākajiem plāniem stāsta Atea Global Services izpilddirektors Roberts Eberliņš.

R. Eberliņš Atea Global Services komandai pievienojās pirms 17 gadiem un ir pieredzējis uzņēmuma attīstību no tā pirmās dienas. Ieguvis bakalaura grādu programmēšanā un maģistra grādu IT un datorikas atbalsta pakalpojumos Vidzemes Augstskolā, kā arī pilnveidojis zināšanas par uzņēmējdarbības vadību (Executive MBA) Stokholmas Ekonomikas augstskola Rīgā. Pateicoties savai plašajai pieredzei ar dažādām IT pakalpojumu komandām, jau vairākus gadus viņš ieņem nozīmīgu lomu Rīgas biroja vadības komandā, kopš 2022. gada pārraugot Atea Managed Services biznesa nodaļu Rīgā.

Iepriekš vairāk kā piecus gadus R. Eberliņš vadījis Atea Global Services IT Klientu apkalpošanas centru (Service Desk Unit), bet pirms tam septiņu gadus strādājis ar programmatūras nodrošināšanu klientiem Skandināvijā, kā arī pavadījis gadu strādājot Atea Grupas galvenajā birojā Oslo. Ieņemot jauno izpilddirektora amatu, viņš turpinās pildīt savus pienākumus kā AMS vadītājs un IT Servisu direktors Skandināvijā.

Līdz šim R. Eberliņš aktīvi piedalījies uzņēmuma sadarbībā ar ekosistēmas partneriem, lai veicinātu pozitīvas pārmaiņas IT jomā un izglītībā. Tai skaitā, ieņemot amatu ABSL Latvia (Starptautisko biznesa pakalpojumu nozares asociācija Latvijā) valdē un piedaloties labdarības projektos.

Atea ir IT infrastruktūras piegādātājs Ziemeļvalstīs un Baltijā. Uzņēmuma pārstāvniecības darbojas 88 pilsētās un kopumā nodarbina vairāk kā 8000 darbinieku Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Atea piegādā vadošo pasaules ražotāju aparatūru un programmatūru, kā arī sniedz konsultācijas un tehniskos pakalpojumus, lai atbalstītu savus klientus IT vides projektēšanā, ieviešanā un ekspluatācijā. Atea Grupas bruto apgrozījums 2022. gadā bija aptuveni 47 miljardi Norvēģijas kronu (4,6 miljardi eiro), un tā ir kotēta Oslo Fondu biržā.

Komentāri

Pievienot komentāru