Atklāts publiskā jahtkluba Jūrmala administrācijas centrs 

Jūrmalā, Tīklu ielā 10, Jūrmalas ostas pārvalde atklājusi publiskā jahtkluba Jūrmala administrācijas centru. Līdztekus Jūrmalas ostas attīstībai, kuras izbūve veikta šogad, tas nodrošinās pamatprasības jahtu ostas piekļuvei un pieejamajiem pakalpojumiem.

Lelde Petrāne, 03.10.2016
1/2

Foto: Jūrmalas pilsētas dome

Jaunuzceltajā jahtkluba administrācijas ēkā jahtkluba klientiem ir pieejamas dušas, labierīcības, kā arī veļas mazgāšana un žāvēšana. No jahtkluba Jūrmala administrācijas centra tiks nodrošināti arī radiosakari atpūtas kuģošanas līdzekļiem, informē Jūrmalas pilsētas dome.

Jahtklubā šovasar tika izbūvēts 80 metrus garš pontons, kur ir nodrošinātas stāvvietas 35 kuģošanas līdzekļiem. Jahtkluba klientiem un apmeklētājiem ir pieejams elektrības un ūdens pieslēgums, autostāvvieta, kā arī iespēja izmantot slipu atpūtas transportlīdzekļa ielaišanai ūdenī. Teritorijā ir ierīkots interneta pieslēgums, nodrošināta iespēja veikt dalīto atkritumu šķirošanu, kā arī videonovērošana un apsardze klientu drošībai.

Jahtklubs Jūrmala nodrošina dažādas atpūtas iespējas, tostarp  ūdens sporta inventāra nomu, kā arī tūrisma objektu apskati.

Jūrmalas ostas pārvalde 2015. gada nogalē, piesaistot Eiropas Reģionālās Attīstības fonda (ERAF) finansējumu, uzsāka Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas projektu SmartPorts.

Par projekta līdzekļiem jahtkluba teritorijā tiks uzstādīts aprīkojums navigācijas drošības un vides aizsardzības prasību izpildei, kā arī ostu pakalpojumu paplašināšanai un uzlabošanai:  tehnisko ūdeņu pieņemšanas sūkņu stacija, interaktīvs e-kiosks un videonovērošanas sistēma, kā arī bojas, lai nodrošinātu atbilstošas kvalitātes navigācijas ceļu un navigācijas zīmes Lielupes attekā. Projekta kopējās izmaksas ir 80 000 eiro, no tiem ERAF finansējums ir 68 000 eiro, 8 000 – Jūrmalas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums un 4 000 eiro – valsts budžeta dotācija.

 

No šīs sadaļas

Latvijas lidsabiedrība airBaltic nākamajā vasaras sezonā, kas sāksies 2017.gada 26.martā, ieviesīs...

Nordea banka izsniegusi ilgtermiņa aizdevumu VAS Latvijas dzelzceļš 13,3 miljonu eiro apmērā,...

No 2016.gada 1.oktobra Tukuma novada iedzīvotājiem būs iespēja iegādāties vienoto biļeti, kas...

Vienošanās par dzelzceļa Rail Baltica projekta finansēšanas un izpildes nosacījumu...

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu....

Visas Krievijas kravas, kas pašlaik tiek pārkrautas Baltijas valstu ostās, līdz 2020.gadam...

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās...

Pēdējos gados par regulāru kļuvusi prakse, ka Satiksmes ministrija (SM) prasa Ministru...

Nepārdomāti ieviešot kopbraukšanas pakalpojumu, regulārajiem pasažieru pārvadātājiem...

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien...