Baltais Nams pievienojies Instagram; Latvijas prezidents pagaidām šim piemēram nesekos

2013. gada 27. jūnijs plkst. 12:07
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

ASV prezidents Baraks Obama debitējis Instagram – fotogrāfiju ievietošanas vietnē atvērts Baltā Nama oficiāls konts @WhiteHouse. Latvijas prezidenta kanceleja vismaz tuvākajā laikā negrasās palielināt tās lietoto sociālo tīklu skaitu, kā vienu no iemesliem minot sociālo tīklu drošību.

Pašlaik Valsts prezidenta kanceleja izmanto mikroblogošanas vietni Twitter, kurā Andrim Bērziņam seko gandrīz 12 tūkstoši sociālā tīkla lietotāju, Db.lv stāstīja Valsts prezidenta preses sekretāres vietnieks Mārtiņš Drēģeris.

«Doma par citu tīklu izmantošanu nav peļama un ir apsverama, tomēr sevišķi būtu jāizvērtē sociālo tīklu lietošanas tehniskais risinājums, lai panāktu, ka vietņu lietošana ir droša,» norādīja M. Drēģeris.

Pašlaik A. Bērziņa Twitter konts tiek izmantots kā mazāk formālas saziņas veids ar latviski runājošu auditoriju. Prezidenta preses pārstāvis skaidro, ka Twitter tiek ievērots princips komunicēt valsts valodā. Citās valodās, piemēram, angļu vai krievu, informācija pieejama prezidenta mājas lapā, tāpat dažādās valodās tiek tulkotas preses relīzes.

Latvijas prezidenta Twitter kontā tiek publicētas arī fotogrāfijas, kā arī prezidenta runu video.

Tikmēr Baltais Nams, kam atvērti konti arī Twitter, Facebook, Pinterest un Vine, kā savu pirmo fotogrāfiju Intagram ievietojis prezidenta helikopteru Marine One, pievienojot ierakstu «Pirmā ģimene dodas braucienā pa trīs Āfrikas valstīm», tāpat vietnē aplūkojams Baraka un Mišelas Obamu ierašanās Senegālā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām