Finanses

BaltCap iegādājas Selecta Group uzņēmumus Baltijā

Žanete Hāka, 06.01.2017

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Privātā un riska kapitāla investora BaltCap pārvaldītais BaltCap Private Equity Fund II parakstījis līgumu par Eiropas uzņēmuma – tirdzniecības automātu un kafijas pakalpojumu sniedzēja – Selecta Group biznesa iegādi Baltijā, informē BaltCap.

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumu neto apgrozījums pārsniedz 10 miljonus eiro un tie nodarbina aptuveni 75 darbiniekus.

BaltCap uzskata, ka Selecta Baltijas bizness ir labi organizēts un tajā strādā pieredzējuši darbinieki, kas nodrošina izcilu klientu apkalpošanu un lieliskus rezultātus, norāda Sandijs Āboliņš-Ābols, BaltCap partneris. Mēs esam priecīgi ienākt uzņēmumā, kas ir stabila bāze biznesa iespēju realizēšanai Baltijas valstīs, viņš piebilst.

BaltCap ir izcilas zināšanas par Baltijas biznesa vidi un pierādīta spēja veiksmīgi attīstīt savus portfeļa uzņēmumus. Mēs ticam, ka mūsu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumu jaunais īpašanieks ir lieliski piemērots, lai attīstītu stabilu, ilgtspējīgu un ienesīgu biznesu, norāda Deivids Fločels (David Flochel), Selecta Group izpilddirektors.

Darījums ir jāapstiprina Konkurences padomē. Puses ir vienojušās neatklāt darījuma cenu.

Komentāri

Pievienot komentāru