Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrība Baltic Biofuel Company uzsākusi jaunas noliktavas un dzelzceļa posma būvniecību, informē Liepājas SEZ.

Plānotās investīcijas aptuveni 1 miljona eiro apmērā ir vērstas uz tranzītkravu plūsmas palielināšanu. Noliktavu plānots nodot ekspluatācijā šā gada 1. augustā, bet vēl viena dzelzceļa posma izbūve tiks uzsākta pēc grozījumu veikšanas detālplānojumā.

LSEZ Baltic Biofuel Company SIA ir viena no jaunākajām Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrībām, kas savu uzņēmējdarbību uzsāka 2007. gadā kā ekspedīcijas kompānija un tās pamatnodarbošanās joprojām ir kravu piesaiste, uzglabāšana un sadarbība ar dažādu valstu kravu īpašniekiem. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrības statusu LSEZ Baltic Biofuel Company SIA ieguva 2012. gadā.

Kā pastāstīja LSEZ “Baltic Biofuel Company” SIA valdes loceklis Edijs Sprūde, uzņēmums stabili strādā, piesaistot jaunas kravas un veidojot tranzītkoridoru starp austrumiem un rietumiem. Sadarbības partneri uzņēmuma darbības laikā nav mainījušies – Krievija, Baltkrievija un Vācija, Igaunija, Dānija.

2012. gadā LSEZ Baltic Biofuel Company un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde noslēdza nomas tiesību rezervēšanu līgumu, bet vēlāk arī nomas līgumu par nekustamo īpašumu Oskara Kalpaka ielā 11/19, Liepājā, ar mērķi izbūvēt noliktavu saimniecību un kravas laukumus ar dzelzceļa pieslēgumu. Pirmā tika uzbūvēta noliktava 1000 m2 platībā, kas tiek izmantota kokskaidu granulu uzglabāšanai un pakošanai, bet šobrīd ir uzsākta otras noliktavas būvniecība 2500 m2 platībā.

Edijs Sprūde, LSEZ Baltic Biofuel Company SIA valdes loceklis: «Ļoti svarīgi noliktavas būvēt tiešā ostas tuvumā, lai veiksmīgāk un ātrāk varētu nodrošināt kravu loģistiku – uzglabāšanu un iekraušanu kuģos. LSEZ Baltic Biofuel Company SIA galvenais kravu veids ir beramkravas un Liepājas ostā pārsvarā sadarbojas ar SIA LSEZ Duna un LSEZ SIA Mols L.»

2015. gadā LSEZ Baltic Biofuel Company SIA strādāja ar neto apgrozījumu 1,74 miljonu eiro apmērā un peļņu aptuveni 90 tūkstoši eiro. Uzņēmumā strādā 9 darbinieki.

Komentāri

Pievienot komentāru