BlueOrange piedāvās noguldījumus Vācijas un Austrijas klientiem

2017. gada 25. oktobris plkst. 11:20
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

AS BlueOrange uzņemta Raisin depozītu platformas partnerbanku lokā, informē banka.

Izmantojot pārrobežu pakalpojumu sniegšanas tiesības, banka uzsāk darbu lielākajā Eiropas Savienības valstī, piedāvājot izdevīgus un ērtus depozītu noguldījumu pakalpojumus privātpersonām Vācijā un Austrijā. BlueOrange piedāvās 6, 12 un 24 mēnešu noguldījumus ar procentu izmaksu termiņa beigās.

«Šīs sadarbības rezultātā ieguvēji ir visi. Mēs palielināsim savu klientu loku, savukārt Vācijas un Austrijas klientiem radīta iespēja izvēlēties sev izdevīgākus ieguldījumu izvietošanas noteikumus,» komentē BlueOrange korporatīvo finanšu direktors, valdes loceklis Jānis Dubrovskis. «Vienlaikus kļūsim ne tikai atvērtāki un ērtāki ārvalstu klientiem, bet arī iegūsim papildus līdzekļus kreditēšanas apjomu palielināšanai,» piebilsts J. Dubrovskis.

Raisinir Eiropas lielākā termiņdepozītu noguldījumu platforma. Tā dod iespēju depozītu tirgū salīdzināt noguldījumu likmes dažādās Eiropas bankās un, vienreiz piereģistrējoties, ļauj tiešsaistē ieguldīt izdevīgākajā piedāvājumā.

BlueOrange ir Latvijas uzņēmēju dibinātā banka, kuras darbības pamatvirzieni ir korporatīvo un privāto klientu apkalpošana un finansēšana, tirdzniecības finansēšana, e-komercija, internetbankas pakalpojumi patērētājiem un labklājības pārvaldīšana. BlueOrange klienti dzīvo un strādā vairāk nekā 90 pasaules valstīs.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds