Būs jauna Dacia Logan

2007. gada 19. septembris plkst. 12:18
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Nākamgad Rumānijā un vēl pēc gada Latvijā pārdošanā nonāks jaunais Dacia Logan Pickup, Db.lv informēja autoražotāja pārstāvji Latvijā.  

"Logan Pickup piemīt visas īsta Logan labākās īpašības - tas ir aprīkots ar Renault oriģinālajiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, un tam ir tāda pati šasija kā Logan MCV, kas padara Logan Pickup gan mūsdienīgu, gan izturīgu. Logan Pickup izceļas arī ar savu praktiskumu, kas ir viena no Logan saimes pamata iezīmēm - 1,80 metrus garajā kravas nodalījumā var iekraut kravu, kas sver līdz 800 kg. Logan Pickup ir arī 300 litru kravas telpa aiz sēdekļiem," informē autoražotājs.
 
Pārdošanā Logan Pickup Rumānijā parādīsies 2008. gadā. Kā pastāstīja autoražotāja pārstāvji Latvijā, nonākšana līdz mūsu tirgum prasīs vismaz gadu. Dacia LoganPickup cena būšot aptuveni tāda pati, kā pašlaik pārdošanā esošajām Dacia Logan automašīnām, proti, aptuveni seši tūkstoši latu.

Latvijā Dacia pārdošanas apjomi 2007. gada 8 mēnešos ir palielinājušies par 47% salīdzinot ar 2006. gada šo pašu periodu (140 auto pērn un 206 auto šogad).

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām