Tirdzniecība un pakalpojumi

Circle K Igaunijā saņem atļauju pārņemt 23 zīmola Premium 7 DUS

LETA, 26.08.2016

Pēc darījuma pabeigšanas Premium 7 DUS tiks pielāgotas Statoil zīmola krāsām, bet nākamā gada pavasarī - Circle K zīmola krāsām.

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Igaunijas Konkurences padome atļāvusi kompānijai Circle K Eesti, kas ir degvielas uzpildes staciju (DUS) Statoil operators, pārņemt 23 zīmola Premium 7 DUS, tostarp pašapkalpošanās DUS.

Darījumu plānots pabeigt šoruden.

«Mēs ilgi esam meklējuši iespējas paplašināt savu staciju tīklu Igaunijas tirgū, un tagad esam saņēmuši atļauju atvērt vēl 11 personāla un 12 automatizētās DUS visā Igaunijā. Tas ir lielākās uzņēmējdarbības investīcijas mūsu kompānijas vēsturē,» paziņoja Circle K Eesti ģenerāldirektore Kaja Realo.

No kompānijas Sevenoil Est uzņēmums pārņems 11 pilna servisa DUS un veikalus, kā arī 12 automatizētās DUS. Pēc darījuma pabeigšanas Statoil Igaunijā būs 77 DUS.

Pēc darījuma pabeigšanas Premium 7 DUS tiks pielāgotas Statoil zīmola krāsām, bet nākamā gada pavasarī - Circle K zīmola krāsām.

Realo norādīja, ka visiem Premium 7 darbiniekiem tiks dota iespēja turpināt darbu Statoil un iziet apmācības, lai varētu klientus apkalpot atbilstoši Statoil standartiem.

Jau vēstīts, ka pērn septembrī Statoil Fuel&Retail paziņoja par plāniem Eiropā pilna servisa DUS mainīt nosaukumu no Statoil pret Circle K.

Sākot no 2016.gada maija, visās Statoil zīmola DUS Skandināvijā, Baltijas valstīs, Polijā un Krievijā notiek zīmola maiņa pret jauno, globālo Circle K zīmolu.

Circle K ir viens no lielākajiem kompānijas Couche-Tard zīmoliem, un tas ir nosaukums tūkstošiem veikalu un degvielas uzpildes staciju 14 valstīs. Couche-Tard ir vadošais Kanādas ērtas iepirkšanās segmenta mazumtirgotājs.

Komentāri

Pievienot komentāru