Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Circle K Latvijā atklāj jaunu degvielas uzpildes procesu ar automātisko apmaksu - reģistrējot sava auto numura zīmi lietotnē EASY FUEL un pievienojot bankas karti, par degvielu norēķināsies auto.

Līdzīgi risinājumi jau tiek izmantoti arī citviet, piemēram, stāvvietu kontrolei un ceļu nodevu elektroniskās iekasēšanas sistēmās, bet degvielas mazumtirdzniecībā vietējā tirgū šāds risinājums tiek piedāvāts pirmo reizi.

Kā norāda Circle K Latvia degvielas kategorijas vadītājs Gatis Titovs: “Pateicoties jaunajai mobilajai lietotnei un viedajiem risinājumam mūsu degvielas uzpildes stacijās, klienti varēs ietaupīt laiku, kas pavadīts veicot degvielas uzpildi. Nav jāuztraucas arī par personīgo datu drošību vai nesankcionētiem darījumiem - automātiskā apmaksas sistēma ir droša un uzticama, turklāt regulāri tiks veiktas papildu drošības pārbaudes.”

Ja lietotnes EASY FUEL iestatījumos ir norādīta lietotnes atrašanās vietas noteikšana uz “Vienmēr ieslēgts” un lietotnē dota atļauja sūtīt paziņojumus, tad apmaksas process kļūs pilnībā automātisks. Circle K degvielas uzpildes stacijās esošās kameras nolasīs klienta auto numura zīmi, sistēma apstiprinās maksājumu, aktivizēs sūkni un, kad klients būs pabeidzis degvielas uzpildi, no bankas kartes tiks iekasēta maksa par degvielu. Automātiskā apmaksa ir iespējama ar VISA un Mastercard kartēm, kurām atļauti norēķini internetā.

Lai apmaksa par degvielu būtu veiksmīga, apmaksas brīdī līdzi jābūt viedtālrunim, savukārt bankas konta atlikumam jāsasniedz vismaz 70 EUR, kas pirms uzpildes tiks rezervēti.

Pēc uzpildes pabeigšanas tiks iekasēta precīza summa par uzpildīto degvielu, bet atlikušo rezervēto summu klients atgūs atpakaļ savā bankas kontā. Ja gadījumā lietotnes darbībā rodas tehniskas problēmas, par degvielu varēs norēķināties ierastajā veidā – ar mobilo maksājumu, norēķinoties pie sūkņa, vai samaksāt degvielas uzpildes stacijā pie kases.

Automātiskie norēķini lietotnē EASY FUEL jau ir pieejami lielākajā daļā degvielas uzpildes staciju un pakāpeniski tiks ieviesti visās Circle K DUS Latvijā. Šobrīd pakalpojums pieejams tikai klientiem – privātpersonām, bet tiek strādāts pie risinājumiem, lai tuvākajā laikā šādu maksājumu iespēju varētu nodrošināt arī biznesa klientiem.

Komentāri

Pievienot komentāru