Tirdzniecība un pakalpojumi

Citro tīklam pievienojas vēl 51 zīmola veikals

Ilze Žaime, 20.11.2019

PUBLICITĀTES FOTO

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Šonedēļ vietējo uzņēmumu apvienības SIA "Latvian Retail Management" veikalu tīklam "CITRO" pievienosies vēl 51 SIA "Gabriēla" veikals.

Līdz ar "Gabriēla" veikalu tīkla pievienošanos "CITRO" veikalu saimei - par 80% būs veikta apvienībā esošo veikalu zīmola maiņa uz jauno nosaukumu. Tai skaitā "CITRO" zīmola veikali darbību šonedēļ uzsāks arī Talsos, Andreja Pumpura ielā, Celtnieku ielā, Dundagas ielā, Raiņa ielā un Kārļa Mīlenbaha ielā.

Jau ziņots, ka izveidojot uzņēmumu apvienību SIA "Latvian Retail Management" apvienojušies vietējā kapitāla mazumtirdzniecības uzņēmumu tīkli AS "Diāna", SIA "Gabriēla" un SIA "LEKON", kas iepriekš veidoja daļu no mazumtirdzniecības tīkla "top!" veikalu ķēdes. Uzņēmumu apvienības kopējais tirdzniecības vietu skaits ir vairāk nekā 70 veikalu visā Latvijā.

"Pakāpeniski pāreja uz jauno zīmolu šobrīd aktīvi notiek Kurzemes reģionā, pirmie veikali jau atklāti Ventspilī un jūras piekrastē, šonedēļ tiks atklāti "CITRO" veikali Talsos. Tādējādi faktiski par 80% jau būs veikta veikalu zīmola maiņa uz jauno zīmolu. Plānots, ka zīmola maiņas procesu līdz gada beigām noslēgsim ar "CITRO" veikalu atklāšanu Latgales reģionā, kas plānota decembra pirmajā pusē, tādējādi svētkus jau sagaidīsim visi kopā ar vienotu zīmolu," pauž SIA "Latvian Retail Management" valdes priekšsēdētājs Imants Kelmers.

SIA "Latvian Retail Management" mērķis ir nodrošināt vienotu kopējā tīkla sortimentu, ietverot individuāla piedāvājuma veidošanu katra sadarbības partnera tirdzniecības vietās atbilstoši reģiona tradīcijām un vietējo ražotāju piedāvājumam.