Auto

Citroen Lietuvā pārstāvēs SIA Veho

Žanete Hāka, 17.12.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Sākot ar 2014. gada 1. janvāri Automobiles Citroen oficiālais importētājs Lietuvā būs uzņēmums SIA Veho, kas ir Veho Group Oy Ab meitas uzņēmums un jau kopš 2004. gada darbojas kā Automobiles Citroën importētājs un izplatītājs Latvijā.

Kā informē uzņēmuma pārstāvji, importa un tirdzniecības struktūras maiņa realizēta ar mērķi nostiprināt šī zīmola pozīcijas, kā arī attīstīt ilgtspējīgu un kvalitatīvu tirdzniecības un pēc-pārdošanas apkalpošanas tīklu arī Lietuvas tirgū.

«Pastāvīgi mainīgā Eiropas automobiļu tirgus vide un tendences liek auto ražotājiem un izplatītājiem nepārtraukti sekot līdzi iespējām paaugstināt savu konkurētspēju un efektivitāti. Pēdējos gados Automobiles Citroën ir spēcinājis savas pozīcijas Baltijas valstīs, īpaši uzlabojot pārdošanas rādītājus un audzējot tirgus daļa Igaunijā un Latvijā,» stāsta SIA Veho valdes priekšsēdētājs Raimonds Dūda, papildinot, ka, lai attīstītu zīmolu un tā pārstāvniecību Lietuvā, PSA Peugeot Citroën un Veho Group Oy Ab ir vienojušās par esošā importa un tirdzniecības tīkla restrukturizāciju, padarot to centralizēti organizētu un efektīvāku.

No nākamā gada sākuma Citroen automobiļu dīlera un autorizētā servisa funkcijas Lietuvā ir uzticētas UAB Krasta Auto Vilnius, kas ir Lietuvā labi zināmās automobiļu tirdzniecības, pēcpārdošanas apkalpošanas un servisa kompānijas Modus Group meitas uzņēmums. SIA Veho un UAB Krasta Auto Vilnius parakstītā vienošanās paredz, ka sākot no 2. janvāra UAB Krasta Auto Vilnius nodrošinās Citroen dīlera pēcpārdošanas garantijas un servisa funkcijas. Līdzšinējais Automobiles Citroen importētājs un dīleris Lietuvā Veho Group Oy Ab meitas uzņēmums UAB Veho aptur savu operatīvo darbību, taču turpinās funkcionēt līdz visu savu juridisko un finansiālo saistību izpildei.

Komentāri

Pievienot komentāru