Daugavpils par 2,094 miljoniem eiro iegādāsies tramvajus

2017. gada 06. janvāris plkst. 12:32
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

AS Daugavpils satiksmes izsludinātajā konkursā par tramvaju iegādi uzvarējusi Baltkrievijas holdinga pārvaldošā kompānija Belkommunmaš, informē Daugavpils pašvaldība. 

AS Daugavpils satiksme 2016.gada sākumā izsludināja atklātu konkursu Tramvaju vagonu iegāde videi draudzīgas sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstības Daugavpils pilsētā ietvaros. Pieteikumus konkursa A daļā iesniedza četri pretendenti.

Iepazinusies ar visiem pretendentu pieteikumiem AS Daugavpils satiksme iepirkumu komisija 5.janvārī pieņēma lēmumu konkursa A daļā piešķirt tiesības noslēgt iepirkuma līgumu piegādātāju apvienībai Baltkrievijas holdinga pārvaldošajai kompānijai Belkommunmašun SIA Virtus SV par summu 2,094 miljoni eiro bez PVN.

Piegādātāju apvienības piedāvājums atbilst atklātā konkursa nolikuma prasībām un ir atzīts par viszemāko cenu. Piedāvājums paredz 8 četrasu tramvaja vagonu iegādi.

Ņemot vērā pieejamo finansējumu pārējās konkursa daļas tiek slēgtas bez rezultāta.

Atbilstoši Atklātā konkursa nosacījumiem pretendentiem 15 darba dienu laikā, pēc lēmuma saņemšanas ir tiesības iesniegt iesniegumu par Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 77.panta pirmajā daļā minētajiem pārkāpumiem Iepirkumu uzraudzības birojam. Līdz ar to esošajā stadijā nevar uzskatīt, ka iepirkumu procedūra ir noslēgusies. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds