Tirdzniecība un pakalpojumi

FOTO: Miķelāni bekons atklāj veikalu Aizkrauklē

Dienas Bizness, 06.05.2016

Avots: www.staburags.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Cūkkopības kompleksa Miķelāni un bijušā Jēkabpils gaļas kombināta jaunie īpašnieki SIA Miķelāni bekons 5. maijā Aizkrauklē atklāja gaļas mazumtirdzniecības veikalu, vēsta reģionālais portāls staburags.lv.

Šis ir otrais mazumtirdzniecības veikals, pirmais tika atvērts Jēkabpilī šīgada janvārī — informē SIA Miķelāni bekons mārketinga vadītāja Jolanta Gaudieša.

Uzņēmuma attīstības plāna ietvaros tuvāko divu mēnešu laikā tiks atvērti veikali arī Līvānos un Jēkabpilī. Savukārt rudens pusē plānots atvērt veikalus Jelgavā un tās apkārtnē. Šobrīd SIA Miķelāni bekons strādā 70 darbinieku.

SIA Miķelāni bekons ir SIA Latvi Dan Agro grupas uzņēmums, kas darbojas Jaunbērzē, Džūkstē, Zaļeniekos, Īlē, Salas pagastā Miķelānos un 90—95% saražotās produkcijas realizē Latvijā. Uzņēmuma mērķis ir attīstīt pilna cikla lauksaimniecisko ražošanu, tas nozīmē — pašiem savi sivēni, no kuriem izaudzētas cūkas un iegūta augstas kvalitātes cūkgaļa, pašu izaudzēti graudi un zirņi, no kā gatavot barību, sava laboratorija, biogāzes ražotne un nu arī savs mazumtirdzniecības veikalu tīkls.

Komentāri

Pievienot komentāru